• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Rahibe...

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
4 rahibe ölmüs ve cennet cehennem sınırında sorgulamaya alınmışlar Sorgulama meleği demiş ' şimdi herkes sırayla dünyadayken işledigi en büyük günahı anlatsın Sakın atmayın tespit ederiz 1 rahibe ben hayattayken bir kere penise dokunmustum parmağımın ucuyla demiş melek hangi parmağınla diyince sağ elinin isaret parmağını göstermiş Melek: Tamam yavrum şimdi git ve günahı işlediğin o parmağı yan taraftaki kutsal suya sokarak arın günahlarından demiş 2 Rahibe ben hayattayken bir kere penisi tutmuştum Melek: hangi elinle demiş Sag elini kaldırmış 2rahibe, melek de ona gidip o elini yandaki kutsal suya sokarak günahlarından arınmasını ögütlemiş Bu sırada 3 rahibeyle 4 rahibe aralarında fısıldaşıyolarmış Sonra aniden yer değiştirmişler Sorgulama meleği bunu farkederek: 'Bir dakika ne oluyor, siz niye yer değiştirdiniz ' diye sorunca daha önce 4 sırada olup 3 sıradakiyle yer değiştiren rahibe: ' İzin verirseniz, arkadaş kutsal suya gtünü sokmadan ben bi ağzımı çalkalayıp çıkayım efendim

Top Bottom