• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Resimlerinize Yansıma Efekti

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Daha önce yazdığınız yazılara yansıma efekti veren site tanıtımı yapmıştık. Bu linkten ilgili konuyu okuyabilirsiniz.

Sitemiz İçin Gölgeli Banner

Şimdi ise resimlerimize yansıma efektleri veriyoruz.

Çeşitli grafik işleme yazılımları kullanarak resimlerinize yanıma efektleri verebilirsiniz. Ancak, uğraşmak istemiyor ve resimlerinize çok hoş yansıma efektleri vermek istiyorsanız bu site tam size göre. Yansıma efekti vermek istediğiniz resim (200 Kb'ı geçmeyen; gif, png, jpg, jpeg) ister web üzerine olsun isterseniz bilgisayarınızdaki bir resme yansıma efekti verebilirsiniz. Kullanımı ve sonuç alınması oldukça kolay bir uygulama.

Alttaki iki resme örnek olarak yansıma efekti uyguladım. 200 KB ve daha küçük gif, png, jpg, jpeg formatlarındaki resimlerinize bu işlemi rahatlıkla uygulayabiliyorsunuz. Efekt eklerken aka fon rengini ve gölge yoğunluğunu ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca yeni resminizi Download butonuna tıklarayak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Site:

çılgınım_www

Forum Tutkunu
Olayı kapmışsın Çılgın :) Ama yansıma (gölge) efektini biraz az versen daha güzel olurdu.

hehehe :D ben hemen kaparım...konuyu açtın pat hemen devamını getirdim :D şu yansıma olayı da zevk meselesi yahu :) gölge efektine hiç girmeyelim :D ama neden öle oldu o ,çünkü resim üzerinde görünmüyor yaparken .. yani kafamıza göre ayarılıyoz buna bir çözüm bulmak lazım :P

çılgınım_www

Forum Tutkunu
Çok güzelmiş ya teşekkürler YoRuMSuZ bu siteler sayesinde yakında photoshop'un pabucunu dama atacağım:D:D:D

dimi yaa..
photoshopun papuçu nezaman dama atılır biliyomusun ..
böle kolaylaştırılmış küçük programları bir programda toplayan program icat edildigi zaman :D yani photoshopun kolaylaştırılmış versiyonu :P
ama yok ...photoshop şart oluyor yine :D

sherry

V.I.P
V.I.P
Ya ne çok işten kurtarıyor seni tekrar deneme zahmetine giriver artık:D:D:D Şaka bir yana Photoshop'tan alışkınsın tabi önizlemeye ama ne yazıkki yok öyle birşey sitelerde:):)

sherry

V.I.P
V.I.P
Şaka yazdım ya yoksa o kendi başına bir resim programı ne yapılırsa yapılsın atılmaz tabi:) Ama ben atabilirim ayrı mesele çünkü hergün biraz daha unutuyorum:D:D:D