• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

ressim.net sitesine resim yüklemeyin

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Arkadaşlar, foruma eklediğimiz resimler genellikle resim upload sitelerine yüklenen resimlerden oluşuyor. Bu sitelerden ressim.net bir süre sonra resimleri her ne hikmetse siliyor. O yüzden bu siteyi kullanmamanızı öneririm.

Sitemizde ressim.net üzerinden gösterilen resimlerin neredeyse tamamı kırık halde şu an.

Kuaza

Üyecik
Merhaba bu konuyu gormek beni uzsede aciklama yapma geregi duyuyorum. Ressim.net resmi sitesinde resimleriniz ile ilgili genel bir aciklama yapmistim:

Sistem degisikliginden sonra eski resimler hali ile malesef (tutmak isterdim ama imkan olmadi) silindi. Ancak sonrasinda yuklenen resimler kurallarimiza uydugu surece asla silinmediler. Sanirim sizin sikayet ettiginiz konu 2013 den once yuklenen resimler. Bunun icin uzgunum gercekten.

Tavsiyem yeni sistemi denemeniz olacak, cunku eski sistemin sorunlarini ve hantalligini ortadan kaldirmaya calistik. Tabi bu bir tavsiyedir, dilediginiz siteyi kullanabilirsiniz. Ben sadece konu ile ilgili aciklama yaparak sizleri bilgilendirmek istedim.

Saygilar, Selcuk kilic.