• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Sayin Admin bi istek'de bulunacam.

EsteLya

Aktif
Sayin Admin bey sadece müzikle ilgili bi bölüm istiyorum.
Müzikle ilgili herseyi eklemek için.Kabul etmiyeceginizi bile bile istiyorum bu bölümü :P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Müzik paylaşımı yapamıyoruz maalesef. Açılmasını istediğin bölüm farklı formattaysa ve içeriğin zenginleşmesi konusunda aktif olacaksan elbette açabiliriz.

EsteLya

Aktif
Zaten kabul olsaydi bende sasardim :)
Müzik bölümü acamazmisiniz simdi sadece müzikle ilgili bi bölüm, kendim için istiyorsam namerdim, vatana hizmet :P

O da olmazsa kim kimdir diye bi konu acmak istiyorum ama nereye acacagimi bilmiyorum (ama'da acma kelimesini kullandim) :)

Ha bide film müzikleri bölümüde olsa hiç fena olmaz sayin Admin bey :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Müyap düzenli olarak siteleri kontrol edip Mp3 paylaşımı yapan siteleri bir bir kapattırıyor. Bu durumdan yurtdışındakiler etkilenmiyor ancak Türkiye'den girmek istediğinizde "Bu site mahkeme kararı ile kapatılmıştır" ibaresi çıkıyor.

EsteLya

Aktif
Ben mp3 eklemiyecemki zaten bilmiyorum eklemesini ben sanatcilarla ilgili bi konu acmak istiyorum mesela ' kim kimdir ' sanatciyla ilgili herseyin eklenilmesi.
Resim, özgecmis vs..vs bide film müzikleri yine youtube'den mp3'lerle isim olmaz sayin adminim :)

Top Bottom