• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Selda'nın günlüğü

Okunmaması için konu açarken kilit ikonunu kullanmak gerekiyodu kullanılmadığına göre okuruz :)

ne o her gün her gün bir sinir bir baş ağrısı bir sapık olayı :D Forumda bir aileyiz biz, eğer sapık sorunu devam ederse yakında Kayseri'deki üyelerimizle şu adamı karanlık köşeye çekmesi için iletişim kuralım yani, bu bölümü gözden kaçırmışım :D

Ama baya güldüm kamuflaj için güneş gözlüğü olayına :D

Okunmaması için konu açarken kilit ikonunu kullanmak gerekiyodu kullanılmadığına göre okuruz :)

ne o her gün her gün bir sinir bir baş ağrısı bir sapık olayı :D Forumda bir aileyiz biz, eğer sapık sorunu devam ederse yakında Kayseri'deki üyelerimizle şu adamı karanlık köşeye çekmesi için iletişim kuralım yani, bu bölümü gözden kaçırmışım :D

Evet mesela Patiğe söyleyelim bir güzel dövsün bu sapığı.:D

Bu aralar havalardan dolayı alerjim arttı o yüzden bu sinir stres;bi de ahh benim öğrencileri bir tanısanız valla bana hak verirsiniz :D Sapık olayı ayrı dert 2 gündür göremiyorum hüzünlüyüm o yüzden :D:D:D
Şimdilerde eski Selda gelmiş bulunmaktadır sayın günlük okuyucularım :D Gayet neşeli kıpır kıpırım :D

Merhabalar şekerim :P
Ahhh canım günler yine aynı koşuşturma ile geçiyor fakat ben amansız bir hastalığa yakalandım :D Doktora gittim sen ÇEREZCİ olmuşsun dedi :D Kalkamıyorum pc başından ama şimdi kendime bi azar çekcem ve kalkcam :D
Kendine çoook iyi bak,haftabaşı görüşmek üzere,yeni olaylarla :D:D:D:D:D

Sevgili günlüğüm;
Bugün hafta başında karşında bomba gibi olmayı planlamıştım ama insanız ve planlarımız gerçekleşmiyor işte :( Dün akşam alabileceğim en kötü haberi aldım ve artık çarelerin tükendiği yerdeyiz :( Hayat zormuş ve giderek zorlaşıyor;ama ben güçlüyüm ve güçlü olmak zorundayım zaten.Hayat devam etmek zorunda ve ben bu gülümsemi yaymak zorundayım ki gücü tükenen annem bana bakıp güç alsın...Yazmak istedim belki içim durulur diye...
Görüşmek üzere şekerim...

Geri