• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sen Anlatamıyorsan Şarkılar Anlatsın Aşkını

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE

Sen Anlatamıyorsan Şarkılar Anlatsın: Aşk

Anlatan Şarkılar

Zaman zaman sevginizi ifade etmek sandığınız kadar kolay olmayabilir. Defalarca prova yapmış, en güzel aşk sözlerini seçmiş olsanız da zamanı gelince heyecanlanabilir, her şeyi birbirine karıştırabilirsiniz. İşte böyle durumlarda sizin için aşkınızı ilan edecek bir köprüye ihtiyaç duyabilirsiniz: Şarkılar! Aşkınızı en romantik sözler ile sizin yerinize anlatacak yerli veya yabancı farklı türlerde şarkılar sizi bekliyor.

Rafet El Roman - Seni Seviyorum

Rafet El Roman'ın bu şarkısıyla kim bilir kaç kişi aşkını itiraf etmiştir... Bir döneme damga vuran bu şarkı, "Gizlemiyorum. Sensiz yaşamak zor geliyor bana." diyerek aşkını açıkça, tüm dünyaya itiraf ediyor. Gözü kara bir aşıksanız, kendinizi riske atarak bu şarkıyla sevdiğiniz kişiye açılabilirsiniz.

Carly Ree Jepsen - Call Me Maybe

Çok kişinin diline pelesenk olan bu şarkı, ilan-ı aşk etmenin zorluğunu bir kadının gözünden anlatıyor. Şarkıda aşkını itiraf etme zorlamakta zorlanan ancak telefon numarasını bırakarak aranmayı bekleyen bir kadın anlatılıyor. Adım atacak gücünüz varsa ama çekingenliğinizi de tamamen elden bırakamıyorsanız bu şarkı size destek olabilir.

Gülay - Cesaretin Var mı Aşka

Zaman ne kadar değişirse değişsin, eskimeyecek şarkılardan biri daha. Cesaretin Var mı Aşka, birbirinden duygusal sözleriyle romantik aşıkların sevdiklerini aşka davet etmesi için ideal bir parça. Sevginizi belli edip sevilmeye olan ihtiyacınızı da anlatmak isterseniz bu şarkıyı ona armağan edebilir, "Sen de böyle sevsen keşke" diyerek dileğinizi en romantik şekilde dile getirebilirsiniz.

Stevie Wonder - I Just Called to Say I Love You

Bu şarkı da telefonun ucunda sus pus kesilen, duygularını bir türlü dile dökmeyen aşıklara hitap eder. Eğer siz de telefonun karşısında sus pus kesiliyorsanız efsane müzisyen Stevie Wonder sevdiğinize sizin yerinize şunları söyler: "Sana söylemem gereken ve doğru olan tek bir şey var. Seni sevdiğimi, seni önemsediğimi söylemek için aradım." Siz de bir anda aşık olduğunuz kişiyi arayarak çılgınca bir itirafta bulunabilirsiniz.

Jehan Barbur - Seni Seviyorum

Jehan Barbur, yıllardır her aşığın derdine şarkı sözleri ile derman olur. Duygusal âşıkların dinledikten sonra dayanamayarak sevdiklerine yollamak isteyecekleri bu parça, unutulamayan bir aşkı ve özlemi dile getirir. Sevgiyi etkileyici bir ses rengi ve güçlü aşk sözleriyle anlatan Barbur, "Gel beni kurtar, düştüğümü görmeden, gel beni kurtar, boğulduğumu bilmeden" cümleleriyle bir yardım çağrısında bulunmanızı kolaylaştırır.

Frankie Valli - Can't Take My Eyes Of You

Belki de tüm dünyanın dinlediği bu şarkı, aşkınızı lafı hiç dolandırmadan ifade etmenizi sağlayabilir. Bu şarkı ile sevdiğinizin yüzünde hoş bir tebessüm yaratırsınız. Ilık bir yaz akşamı esintisi gibi olan şarkıda Frankie Calli, sizin yerinize söyler: "I love you baby/ Trust in me when I say!"

Aşkı anlatan şarkılarla sevdiğinize açılmanızın ardından Cornetto ile bunu kutlamaya ne dersiniz?

Top Bottom