• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Sen Hiç..

• Konuyu açan Konuyu açan yaren*
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
hatırlamıyorum
bence dayaklık olan o öğretmen kimse odur ,öyle saçma bir istek olurmu...,olmadı ama olsada kabul etmem
abi ilkokuldayken öğretmenin sorduğu soruya bi tek ben cevap verince öğretmen elime sopayı verip sınıfa sıra dayağı çektirmişti. sonra teneffüse çıkınca olanları anlatmaya gerek yok :D
seni hiç elektirk çarptımı

hatırlamıyorum

abi ilkokuldayken öğretmenin sorduğu soruya bi tek ben cevap verince öğretmen elime sopayı verip sınıfa sıra dayağı çektirmişti. sonra teneffüse çıkınca olanları anlatmaya gerek yok :D
seni hiç elektirk çarptımı
sen öğrencisin hele ilkokul öğrecisinin bu durumda çok fazla şansı yok ama benim çocuklarıma öğretmeni böyle bir şey yaparsa yemin ederim azını burnunu kırarım,..ceza verecekse kendi versin başka bir çocuğa benim çocuğum dövdüremez ..acaip kızdım

yedim

sen öğrencisin hele ilkokul öğrecisinin bu durumda çok fazla şansı yok ama benim çocuklarıma öğretmeni böyle bir şey yaparsa yemin ederim azını burnunu kırarım,..ceza verecekse kendi versin başka bir çocuğa benim çocuğum dövdüremez ..acaip kızdım
şimdi aklıma geldikçe bende kızıyorum beni arkadaşlarım karşısında o kadar zor durumda bırakması. şimdiki aklımız olsa yapmazdık tabiki.

sen hiç domatesi bölmeden yedinmi

Geri