sence sevilen biri misin...yoksa...

sense sevilen biri misin yoksa nefret edilen biri mi ??:)

• çogunluk sever :D

Oy: 15 68.2%
  • çogunluk nefret eder püff :(

Oy: 4 18.2%
  • hiçbiri...

Oy: 3 13.6%

• Toplam katılan
    22

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Bilmem heryerde arkadaş edinebiliyosam ve herfırsatta beni arıyolarsa siz karar verin seviliyomuyum sevilmiyomuyum.Şimdi egoistlik yapmayayım ben.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Genelde insanlarla iyi anlaştığımı söyleyebilirim.Ama o kadarda vazgeçilmez biri değilimdir herhalde:) Koç burcunun verdiği bir özellikmidir nedir bilmem çabuk sinirlenip çabuk unutan biriyim.Bunuda kendi adıma bir dezavantaj olarak görüyorum.Yine de 1. şıkkı işaretledim;)

arzum

Forum Tutkunu
sevilirim herhalde yaaa niye sevilmiyim ki:D:D:D ama telefon konusuna hiç değinmeyelim ayda yılda bir aranırım bazen hiç çalmaz tel.çalıyosada annem nerde kaldın diye arıyodur yada kardeşim sipariş veriyodur bu durumda sevilmeyen biriyim sakın sanmayın haaa sevilirimmmm:):)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:)) bende onay verdim ama 2 ci SIKKA sevgi varmi yok emin degilimm buna cunku hayat yalan. ve sadece ben 3 ,4 kisinin sevdigine inaniyorum .((( onlarda benim kendi özellerim ömür boyu onlarin seveceklerini tahmin ediyorum

Not : Ben gercekten bir kisiyi cok seviyorum ailem haric kimseye degisemiyecegim kadar benim icin degerli ve kiymetli

ama forumda herkese karsi sevgim saygim sonsuz herkesin yeri cok farkli