• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

"senin Tatilin" Konulu Fotoğraf Yarışması

"Senin Tatilin" konusunda hangi fotoğraf birinci olmalı?

• Fotoğraf 1

Oy: 8 57.1%
  • Fotoğraf 2

Oy: 0 0.0%
  • Fotoğraf 3

Oy: 3 21.4%
  • Fotoğraf 4

Oy: 7 50.0%

• Toplam katılan
    14
  • Anket kapatıldı: .

cemree

=)=)
V.I.P
Arkadaşlar okul başladığı için uzun bir süre giremedim affedersiniz. Oylama kapandı ve ilk üç belli oldu :duy:

Birinci: 8 oy ile 1.fotoğraf birinci oldu. Fotoğraf sahibi @kAşİf 'i tebrik ederim =)
İkinci: 7 oy ile 4.fotoğraf ikinci oldu. Sahibi ben =)
Üçüncü: 3 oy ile 3.fotoğraf üçüncü oldu. Fotoğraf sahibi @ZeyNoO ' yu tebrik ederim =)

Yarışmaya katılan herkese emekleri için teşekkürler...

@kAşİf birinci olarak yeni bir yarışma açmak ve konuyu belirlemek senin elinde =)

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
:) herkese çok teşekkür ediyorum ciddi olmak gerekirse bu yarışmadan birincilik beklemiyordum,bencede 4 resim çok güzeldi,yinede ufak bir hikayem var paylaşmak istiyorum
yaklaşık 3 seneden beri iş yoğunluğum yüzünden izin kullanamıyorum dolayısla bir tatilim yok,yada tatil denilince akla gelen o dinlenme sürecini yaşayamıyorum,resimdeki ayaklar bana ait:) ve yapabildiğim tek tatil iş yerinde kendi masamdan kalkıp kamelyada 15 dakika bir çay içebilmem resimlediğim karede bu :) hepiniz çok tatlısınız :) en yakın zamanda yeni bir konu ile yarışma başlatacağım :) lütfen katılım olsun

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
bir sonraki yarışmanın başlangıç tarihini ve konusunu ,kurban bayramından sonra vereceğim,bu dönemde yapacağımız bir başlangıca,bayram yoğunluğundan dolayı katılım olamayacağını düşünüyorum,bu konuda sizlerinde düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bekliyorum...