• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

sevgili çerez günlük biraderim=)=)

birgün daha bitmeye başlıyor kaç kişi öldü kaç kişi mutlu kaç kişi öfkeli kaç kişi huzurlu ...
zaman akıp giderken dün kayboluyor ve yarın geliyor kaybolan dünü yarında bulmak mümkünmü ...
hiçbirzaman.....

ve ömür kandilinden bir günlük mürekkepte bitmek üzere sabah kalkıyorsun belki birgün daha nefes aldığına şükretmek yerine offff sabah sabah kim işe yada okula gidicek diye dert ediyorsun ..... oysa senin yerinde olmak isteyen o kadar çok insan varki ama sen o an sadece nefsine yenik düşüyorsun....
hayatınızda hiç birşey sizden daha değerli değil..... bunu unutmayın

ve ömür kandilinden bir günlük mürekkepte bitmek üzere sabah kalkıyorsun belki birgün daha nefes aldığına şükretmek yerine offff sabah sabah kim işe yada okula gidicek diye dert ediyorsun ..... oysa senin yerinde olmak isteyen o kadar çok insan varki ama sen o an sadece nefsine yenik düşüyorsun....
hayatınızda hiç birşey sizden daha değerli değil..... bunu unutmayın

durumu acıte etme kız :D:D

açtım gözlerimi kapattım bir baktım akşam oluvermiş ber yaprak daha soluvermiş hayattan günler geçipte zaman aşımına uğrayan hayallerr ağlıyor bugün ağlayın içiniz açılır

is lodding ramadan =) evet günlük birader bugün şeytanın zincirlere vuruldu..:D biz MÜSLÜMANLAR midemiz gerçekten bayram ediyor yenileniyor . bugün daha az sigara içildi . daha az işlendi günahlar bugün herkez aynı saatleri bekliyor bugün herzaman olduğundan farklı olarak kulaklar ezanda NE HOŞ ;D bir duygu ALLAH ım=)

Ahir zamanın en çarpıcı çağını yaşıyoruz. nefislerin hakimiyet çağı ve 11 ayın sultanı bizi sevinçle karşılıyor .3.günündeyiz saadetin bu günlerde insanların kulağı ezanda gece bayram yapılıyor sahur şenliklerinde elleri öpülesi anneler yapıyor hazırlıkları evlerin direği babalar getiriyor rızkı.. ve halden ala halsizlikle bekliyoruz iftarı huzuru belki ilkdefa aç olanın halinden anlıyoruz ilk defa belkide aile olmayı beceriyoruz ALLAHIM bu bilhassa zorlu ama kıymetli günlerde 11 ayda işlediğimiz günahları bu ayda telafi etmeyi nasip eyle hastalara şifa:( dertlilere deva borçlulara eda memlektinden uzakta maddi manevi huzursuzluk yaşayan kullarının yardımına yetiş YARABBİM....

Geri