• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

sevgili çerez günlük biraderim=)=)

@ORgAniZe İşLeR 'in günlük biraderi
Sahibine söyle ki ben ona kıyabilir miyim :-)
Onun gülen gözleri hep böyle baksın ve hep gülsün dee ona
Daha fazla senin sayfalarını da işgal etmim günlük birader :P
Selam söyle sahibine :-)

Sevgili Bayan Günlük sahibi dediki @ZeyNoO'm benim gönlümü işgal etti günlüğümü işgal etse kaç yazar alyküm selam dedi öpüyomuş seni :D:D

Düzenleyen yönetici:
Sabah sabah Yazasım Geldi .....

3küçük hurma buna sebep oldu..

HasanHüseyin Abi vardı adli sicilden ..

Geçenlerde duymuştum umreye gitmiş..Bugün geldi işbaşı yaptı.. farklı bir yüz ile geldi sanki..
Yüzünde asrın saadeti vardı.. Tebessümün sadaka olduğunu hatırlattı.."Abicim nasılsın hoşgeldin" dedim.
Yüzündeki o manalı tebessüm ile."Çok şükür iyiyim Allah herkeze nasip etsin" deyince sanki kalbim titredi.
Günlük hayata o kadar çok kaptırdık ki kendimizi ..
en adaletli vicdanımızı bile görmez olmuşuz..
Gece yatmadan önce bir yazı okudum ölümü anlatıyordu.Hayatın soğuk yüzünü gördüm.
Kalbim deki titreyiş gecedendi belki Hasan hüseyin abi vesile olmuştu.Asırlar öncesinde yaşamış Asrı saadetin Yıldızları Geldi aklıma ..
Onlar kıtlıkla,müşriklerle,sıcakla savaş etmiş ve kazanmış..
Teknolojinin en son noktasındaki bizim nesilse robotmaş düşüncelerde kendi dünyalarında hiç ölmeyecek gibi kaybolmuş.
Hurmanın kokusunu çektim ta içime hurma demek asrı saadet demek ..
Son teknolojide yaşayacağıma keşke asr-ı saadet yıldızlarının dostu olsaydım diyorum..
Sonra sıcacık bir hadis geliveriyor yadıma "Kişi sevdiğiyle Beraberdir" gönlümün zincirleri kırılıyor ve yüzümde asr-ı saadetten kalan bir tebbessüm ...

"Allah Sabredenlerle Beraberdir"

Ne güzel bir günlük yazısıdır bu böyle :) Hurmanın kokusu güzeldir evet :)
Bizimde bir yakınımız umreye gitti geldi. Babama Hurma ve birkaç umreden alınmış hediye verdiler
İçinde yazma vardı aldım elime kokladım oraların kokusu sinmiştir üzerine diye içim titredi benimde :)
Oraların kokusunu birebir içimize çekmeyi nasip etsin Rabbim...

Ne güzel bir günlük yazısıdır bu böyle :) Hurmanın kokusu güzeldir evet :)
Bizimde bir yakınımız umreye gitti geldi. Babama Hurma ve birkaç umreden alınmış hediye verdiler
İçinde yazma vardı aldım elime kokladım oraların kokusu sinmiştir üzerine diye içim titredi benimde :)
Oraların kokusunu birebir içimize çekmeyi nasip etsin Rabbim...
amin zeynoom rabbim hep birlikte gitmeyi nasip etsin bambaşka bir dünya orası dünya ile cennetin sınırı gibi gelir bana sanki biz cehennemi yaşıyoruz

Geri