• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Sevgili Günlük

e-PaCk

Forum Gururu
Nbr lem kerata görüşmeyeli kaç sene oluyor bilmiyorum ama baya bi oluyor.. özledin mi benii.. hadi ya özlemedin mi.. eşşek herif bende seni özlemedim.. sensizken baya büyüdüm pek belli etmiyorum çevreme ama maşallah baya serpildim geliştim sırf hacimcek değil tabiki! ama hala özlüyorum sana bir hevesle yazdığım günleri.. güzel günlerdi safcanaydı ama yalansızdı.. hadi melankoliye bağlıyorum ben lafı uzattığım 5.-6. cümlelerde o yüzden kaçıyorum şimdilik görüşcez daha ;) muaaaaahhh

e-PaCk

Forum Gururu
Canım cicim günlük napıon tipsiz :)
Son zamanlarda canım hiçbişey istemiyor.. Olmayan uyku düzenim bozuldu, kendimi ayyaşlar gibi hissediyorum hatta gibisi fazla resmen ayyaş oldum. Evde oturup canımın sıkıldığı interette boşboş dolandığım anları özler oldum. Aslında özlediğim bir çok şey daha var ama boşboğazın tekisi sen söylemeye gelmez.. Günlük sence ben yeterince iyi biri değil miyim? Ya da gerektiğinden daha mı fazla kötüyüm? Günlük biliyo musun seni sevmiyorum haksız da değilim sanırım. son cümleyi bi kaç kez ardarda oku.. Bana hak vereceksin.

e-PaCk

Forum Gururu
naper lem günlük bozuntusu. sana bi iyi bi kötü haberim var. kötü haberim telefonumu kaybettim iyi haberim buna hiç üzülmedim:D:D hep diyodum kaybolsa çalınsa bozulsa hiç üzülmem diye harbiden de üzülmedim yazık yazık zamanında ona o parayı veren aklımı sevsinler neyse yenisini aldım merak etme senden şirin olmasın çok şirin bi tek arıo aranıo sms özellikleri de mevcut mmhh bi düşüniim alarmı da var oohhh yeme de yanında yat:D neyse günlük karnım acıktı sana yazmaktan mı desem sakız çiğnemekten mi desem lanet olasıca dersler yüzünden mi desem hıııı.. ne dersin ne desem?

e-PaCk

Forum Gururu
Günlük lan tam 15 saat uyudum. Kafam kazan gibi ama olsun. Sunum berbattı :D:D Aman salla bitti ya ohhh. eve gidicem:):):):):):):) çok özledim ilk kez bu kadar süre ayrı kaldım eşşek sıpası abimi bile özledim. evime gidicem inanamıyoruuumm tekrar tekrar söylemek istiyorum. hımmm ufak bir sorunumuz var evdeyken seninle görüşemicez neden mi söylemem aramızda kalsın;);) ama hemen gitmiyorum korkma bi hafta daha buralardayım ikinci dönem kayıtları cart curt. 2. dönem derslere girmemeye karar verdim ilk vizelere kadar. yani martın son haftasına kadar evdeyiiimmmmm ayh görmemişin evi olmuş gibi oldum ama öyle yani görmedim ne zamandır. bi iki saate markete gidicem bişi istio musun;)

Top Bottom