• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Magazin Sibel Can'ın Kızı Babasıyla Fotoğrafı

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Tövbe tövbe, tövbe tövbe
Allahım sen aklıma mukayyet ol..
Bu nasıl bişeydir yarabbim. Sen akıl fikir ver insanlara
Birde facebooktamı paylaşmışlar
Yok yok kıyamet kesin yakın....

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
sözlükler yıkılıyordu dün gece...ben küçük çocuklarının bile dudağından öpenleri anlayamazken,bunu görünce şok oldum.
saçmalamışlar...

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Kesinlikle katılıyorum canım, bende karşıyım dediğine

açıklama yapmış hakan ural:

Sibel Can ile evliliğinden olan kızı Melisa ile dudak dudağa çekilen fotoğrafları için Hakan Ural ilk kez konuştu.

Asansörde çekilen baba - kızın bu pozu özellikle sosyal medyada çok tartışıldı. Bazıları bu fotoğrafın bir baba - kızın masum sevgisini gösterdiğini düşünürken bazıları ise tam tersi "Çıldırmış bunlar, insan öz kızıyla böyle öpüşür mü?" yorumlarını yaptı.

Fotoğrafla ilgili yorumları öğrendiğinde çok şaşırdığını belirten ve öfkeden deliye dönen Hakan Ural, "Bu insanların başka işi gücü yok mu? Sosyal medya denilen yer deli dünyası... Orada oyunlar oynuyorlar. 'Bu böyle demiş, bu böyle yapmış' diye yaşıyorlar. İyi bir şey deseler de benim için önemi yok. Onları zırdeli olarak görüyorum. Kime ne yani! Kızımı öperim de koklarım da! Ben o zaman herkese karısıyla, kızıyla ne yapıyorlar onu sorayım? Bu insanlar psikopat mı, kafayı mı yedi? İnsanlarda utanma da kalmamış. Küfür edeceğim şimdi orucum bozulacak" diyerek öfkesini dile getirdi.

çok iyi açıklamış,anlayan varsa bana da anlatsın:)

KaRaNFiL

1+1=3 :) bebegimiz saglicakla gel :)
Yuh! Orucu bozulacakmis bir de!

Hepsi özenti. Malumunuz gurbet ellerde yetismis biri olarak oralarda bu cok normal. Erkek yada kiz cocugu / anne yada baba ayirt etmeksizin hepsi böyle dudaktan dudaga öpüyorlar bir birlerini. Özellikle okul dönemlerimde cok sahit olmusumdur ebeveyinler cocuklarini okula birakinca bu sekilde vedalasirdilar. Dedigim gibi sadece özenti !

Kurban olayim evladinin yanagina bir buse konduran anne ve babalara.