• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Siz olsanız hangi arabayı alırdınız

Siz olsanız hangisini alırdınız?

• Toyota COROLLA

Oy: 5 35.7%
  • Renault Taliant

Oy: 0 0.0%
  • Hyundaki BAYON

Oy: 9 64.3%

• Toplam katılan
    14
Ben kendim yıllardır focus kullanıyorum. Belki konfor çok yok ama tank gibi araba.
Maalesef %80 ötv diliminde, ikinci el araç bakmıyorum zaten.

Arkadaşlar yeni nesil araçlar güvenlik konusunda oldukça iyi ama tabi ki şu ön çarpışma, şerit takip, kör nokta uyarı vs bu araçlarda maalesef yok.

Bakalım artık şimdilik BAYON tasarımı çok ilgimi çektiği için önplana çıkıyor gibi. Burada bulamadım aracı 10 gün sonra falan gelecekmiş ama ona da 5 bin TL liste fiyatından fazla istiyorlar, Samsun'da daha da fazla istiyorlar, az önce Ankara'yı aradım oradan haber bekliyorum. Araba almak deveye hendek atlatmak gibi olmuş artık. :)

Dün bu resimleri bayide çekmiştim. BAYON resimleri. Ön tarafı dikkat çekici ama arka taraf hakiaten çok güzel yapmışlar. Led stoplar falan gözalıcı. B Suv olmasına rağmen 400 litrelik bagaj ve arka koltuklarda diz mesafesi oldukça iyi.

hyundai-bayon.webp

hyundai-bayon-2.webp

hyundai-bayon-3.webp

Az önce Ankara'da aradığım kişi satış samimi olduğu müdürü ile görüşmüş ve yanında geri dönüş yaptı. Yokuş performansı konusunda bu aracın sınıfta kaldığı ve birebir test ettiği bir ay içinde bu aracın yokuş performansı ile ilgili şikayetlerin geleceğini net şekilde anlattı. :/

Ya garibanlık böyle işte verince 500 bin TL (olsa) adam gibi passat veya şöyle güzel bir SUV almayı biz de biliyoruz yani :-/

Geri