• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...
Kaynak ikonu

Smack Down vs Raw 2007 *

İndirmek için giriş yapınız
ben eray bu nasıl iner yardım edin

Konunun ilk cevap kismindaki resimlerin altindaki linke tikla acilan sayfada free user yazan yara tiklayinca yeni bir sayfa acilacak bu sayfada belli bir süre beklemen gerekebilir(Bekliyecegin süre orada göstertiliyor) süre bitince indirme islemine basliyabilirsin.

Verilen linke tiklayinca asagidaki sayfa acilacaktir. Bu acilan sayfada iki secenekten FREE USER yazana tikla

Free user yazan yere tikladigin zaman asagidaki sayfa acilacaktir bu sayfada biraz beklemen lazim bekliyecegin süre orada saniye olarak yazili

Süre bittiginde asagidaki gibi bir bölüm olacaktir orada DOWLAND yazan yere tikladiginda indirme islemine basliyabilirsin.

lütfen yardım edin winrardan dosyayı yuklemesı için giriom hata verıo dioki gözat falan..

Burdan winrar dosyasini yukleyip kolaylikla zipli dosyalarinizi aca bilirsiniz

Bu linkten nasil kulanilacagini

Rar Zip Dosyalari Nasil Acilir
İnternetten indirdiğiniz veya cd den bilgisayarınıza aktardığını herhangi bir sıkıştırılmış dosyayı açabilmeniz için Winzip veya Winrar Programı Kullanmanız gerekir.

Winrar programı nasıl kullanılır.

Winrar programı kurulduktan sonra pc nizdeki zip ve rar uzantılı dosyalar programın şeklini alacaktır.

Sıkıştırılmış dosyaları dışarı çıkarabilmek için dosyanın üzerine gelinir.
Sağ tıklanır
Extract without confirmation
Extract Here
Seçeneklerinden birine tıklandığınızda dosyanız Açılacaktır

Geri