• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...
Kaynak ikonu

Smack Down vs Raw 2007 *

İndirmek için giriş yapınız
lutfen koy cunku bu oyuna cok ihtiyacım var (sessiz_gemi) sana diyorum ne olur koyyyyyyy

sessiz_gemi ne olur sende varsa koyyyy cunku var demişşin

Rapid zaten ücretli. Premium üyelik açıldığından beri mevcut. FAkat kısıtlanmış özelliklerle premium olmayan üyelere de hizmet sunuyor bu şekilde devam edecek.

-----------------------

Doğrusu pcde oyun oynamayı sevmem ancak bu kadar eleştiri geldiğine göre nedir durum diye özellikle indirip oyunu kurdum.

Sorunsuz çalışıyor.

Smack Dow 2009 (Amerikan Güreşi) Kurulumu:

İndirdiğiniz zipli dosyayı açın ve klasör içindeki INSTALL.EXE dosyasını çalıştırın. (Eğer bilgisayarınızda uzantıları gösterme seçenği aktif değilse INSTALL adı ile görünür)

Bir sonraki pencereyi START butonun basarak geçin.

Yukarıdaki pencerede INSTALL butonuna tıkladığınızda C:\GAMES\WWE_RAW dizinie oyununuz kurulacak. Artık buradan WWE RAW.exe dosyasına tıklayıp oyun oynamaya başlayabilirsiniz.

Artık lütfen oyunda hata var, kurulmuyor vs iletiler yazıp paylaşım yapan arkadaşımıza bahane bulmayın. Oldukça kolay kurulumu olan ve oldukça güzel bir oyun.

Teşekkürler calactica. REP'i hakettin :)

Sorun var diyenlere bende katilmiyorum bende yukledim özelikle deneme amacli yine ne sifre istedi nede bir sorun cikti

Geri