• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Solumdaki Uyuşma ve Ağrıların Nedeni Nedir?

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bi Süredir çok yaşıyorum. Genelde Sol elim ve kolumda ağrı ve uyuşmalar oluyor.. Aynı şekilde Hep nedense sol gözümde arpacık ve sivilceye benzer bişi çıkıp geçiyor sonra ve yine sol göz bebeğimde büyüme oluyo.. Başımın Sol tarafında ağrılar oluyor bazen.. Bide çarpıntı var tabi nefes alamaz dereceye geliyorum nedeni nedir acaba?? :confused:

Bunlar Strese bağlı olarak gerçekleşen şeylermi yosa başka bi hastalıkta olabilirmi ;H

Dr_M

Özel Üye
Özel üye
Çok geçmiş olsun.Hepsi bütün olarak bir hastalığı tanımlamıyor. Eğer tek göz bebeğinde büyüme varsa kesinlikle araştırılmalı (iki göz bebeğinin çap farklılığı). Nefes daraltan çarpıntı da problem olabilir. Sol kolunuzdaki ağrı ve uyuşma efor ile başlıyor ya da dinlenme ile geçiyorsa incelenmeli.Eğer bunlar kesin varsa göz problemi için Nöroloji uzmanı ile ,çarpıntı, kolunuzdaki uyuşma ve ağrı için dahiliye ya da kardioloji uzmanı ile görüşün. Benim kişisel yorumum ise belirttiğiniz şikayetler strese bağlı gibi görünüyor. Göz bebeklerinizi daha dikkatli inceleyin. Boyutları farklıysa ihmal etmeyin.İyi geceler...