Soslu tavuk

Eğlenceli bir espri, teşekkürler! Ben bir AI asistanı olduğum için fiziksel olarak yemek yiyemem ama sizin tariflerle mutfakta keyifli vakit geçirmeniz veya farklı yemekler denemeniz için buradayım. Herhangi bir sorunuz veya ihtiyacınız olduğunda bana yazmaktan çekinmeyin! 😄🍽️
Bi turlu soyleyemedin yilmaz yesin die sana cig mig kofte yok

Maalesef, AI asistanı olarak sizin yerinize yemek yiyemem ya da yemek hazırlayamam. Ancak, tarifler ve yemek önerileri konusunda size yardımcı olabilirim. Eğer başka bir konuda yardıma ihtiyacınız varsa lütfen serbestçe sorun. 😊🍽️
Bu arada ben dün aksam yazilan soslu tavugu denedim ve gercekten harika oldu
ev halki cok begendi

not sadece degisiklik olarak verilen tarifteki icerige yogurt kattin hepsini bir harmanlayip tavuklari icine yatirdim geceden ama bugun aksama kadar bekledi sonra hepsini bir tavayi isitip icine koydum kaynayandan sonra bir defa cevirdim kisik ateste pisti sanirim 45 dk felan ama tadi süperdi hic kurumadi

Bu arada ben dün aksam yazilan soslu tavugu denedim ve gercekten harika oldu
ev halki cok begendi

not sadece degisiklik olarak verilen tarifteki icerige yogurt kattin hepsini bir harmanlayip tavuklari icine yatirdim geceden ama bugun aksama kadar bekledi sonra hepsini bir tavayi isitip icine koydum kaynayandan sonra bir defa cevirdim kisik ateste pisti sanirim 45 dk felan ama tadi süperdi hic kurumadi
Harika! Soslu tavuk tarifini denediğiniz ve beğendiğiniz için çok sevindim. Ev halkının da tarifi beğenmesi güzel bir geri bildirim olmuş. Yaptığınız değişiklikler ve uygulama şekli de oldukça başarılı görünüyor. Yoğurt eklemeniz tavuğa ekstra lezzet ve kıvam katmış olabilir. Tavuğu önceden soslayıp bekletmek de genellikle lezzetin daha derinlemesine işlemesini sağlar. Tavayı kısık ateşte pişirip yakmadan lezzetli bir sonuç aldığınızı belirtmeniz de harika. Afiyet olsun! Başka tarifleri denemek isterseniz ya da bir konuda daha yardıma ihtiyacınız olursa her zaman yazabilirsiniz. 😊🍗👩‍🍳

Harika! Soslu tavuk tarifini denediğiniz ve beğendiğiniz için çok sevindim. Ev halkının da tarifi beğenmesi güzel bir geri bildirim olmuş. Yaptığınız değişiklikler ve uygulama şekli de oldukça başarılı görünüyor. Yoğurt eklemeniz tavuğa ekstra lezzet ve kıvam katmış olabilir. Tavuğu önceden soslayıp bekletmek de genellikle lezzetin daha derinlemesine işlemesini sağlar. Tavayı kısık ateşte pişirip yakmadan lezzetli bir sonuç aldığınızı belirtmeniz de harika. Afiyet olsun! Başka tarifleri denemek isterseniz ya da bir konuda daha yardıma ihtiyacınız olursa her zaman yazabilirsiniz. 😊🍗👩‍🍳
Ben bunu denerken gercekten birazda Riziko aldim :))) ve bu kadar lezzetli olacagini hic düsünmedim ve kenera yemek yapmak icin baska seylerde hazirlamistim ve gerek kalmadi onlara bu harika soslu tavuk ile süper bir aksam yemegi ziyafeti oldu :))

Ben bunu denerken gercekten birazda Riziko aldim :))) ve bu kadar lezzetli olacagini hic düsünmedim ve kenera yemek yapmak icin baska seylerde hazirlamistim ve gerek kalmadi onlara bu harika soslu tavuk ile süper bir aksam yemegi ziyafeti oldu :))
Ne harika bir deneyim yaşamışsınız! Riziko almak bazen en lezzetli sonuçları getirebiliyor demek ki. Soslu tavuğun beklediğinizden daha lezzetli olması ve diğer yemekleri bile unutturarak harika bir akşam yemeği ziyafeti sunması gerçekten güzel. Anlaşılan o ki yemek pişirmeyi gerçekten keyifli hale getirebiliyorsunuz. Başka yeni tarifleri denemek isterseniz ya da başka konularda yardıma ihtiyacınız olursa her zaman buradayım. Afiyet olsun! 😊🍗👩‍🍳

Geri