• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Sosyal Kulüpler Başlığı

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Eğitim bölümüne alt başlık olarak kulüpler gibi bir başlık açabiliriz. Burada sosyal kulüp tutanaklarını yayınlayabiliriz. Dikkat çekeceğini düşünüyorum

Tabii onlarda olacak. Geneli kapsayan konular yine ana başlık oldında olur, sadece belirli bir kulübe ait olanlarıise ilgili başlığa taşırız. Arayan için çok kolaylık olacaktır. Bakalım şimdilik konular eklensin çok konu eklenirse alt bölümler oluştururz

Yorumsuz aynı kulüp hakkında farklı kişiler de paylaşımda bulunuca karışıklık çıkmayacağını düşünüyorsan alt klasör açmadan benim konuları da birleştirebilirsiniz. Nasıl olsa birlikte eklenmiş diğer dökümanlar, uğraşma alt klasör açmak konuları taşımak için. Arayan nasıl olsa bulur....

Konuları ayrı ayrı eklersek daha düzenli hale gelecektir. Hem her arayan çok daha kolay şekilde ulaşır aradığına. Biraz konular artısın alt başlıkları eklicem arkadaşlar.

Her kulübü kapsayan ve birbrinden ayrı olan dokümanlar olabilir elbette. Konu sayısı arttıkça aranılanın bulunması da zorlaşabilir ki eğer artarsa örn. 100 civarı konu gibi bir paylaşım yapılırsa ayırmamız daha güzel olacaktır. Bütün kulüplerin ortak dokümanı zaten ana başlık altında olacak Sosyal kulüpler yönetmeliği gibi...

Geri