• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Söz'sel Hezeyanlar

• Konuyu açan Konuyu açan r0se
  • Açılış tarihi Açılış tarihi
Hayat bu sagi solu belli olmaz. Sen aynaya baktiginda Gülen sevinen hatta kendini yeni dogmus gibi bir Kadin görüyorsan ve ayaklarini söyle ileri geri oynat bak bakalim yere saglam basiyorlarmi. Sorun yoksa, saymaya basla ben hayata yenilecek kizmiyim, Gel Hayat gel diyebiliyorsan beni senin gibi neleri yendim, seninlemi basa cikamiyacagim diyede aklindan geciriyorsan, Dogru yoldasin demektir.
iki imkanin var ya Hayat benden her gün bir günümü aliyor diye sizlanacaksin, yada Ben hayatta her gün, bir gününü dolu dolu yasyorum diyeceksin.
Son yazdigina buda : Hayat herkezden bir seyler götürüyor.
Cevabin Sira bende bundan sonra ben senden bir seyler götürecegim hayat kendine dikkat et, olmali, Hadi hadi daha orada bekliyormusun Yürü hayata dogru istediklerini geriye al zaman gecmeden. :) Bu yazi bir Alintidir :v

Hayat bu sagi solu belli olmaz. Sen aynaya baktiginda Gülen sevinen hatta kendini yeni dogmus gibi bir Kadin görüyorsan ve ayaklarini söyle ileri geri oynat bak bakalim yere saglam basiyorlarmi. Sorun yoksa, saymaya basla ben hayata yenilecek kizmiyim, Gel Hayat gel diyebiliyorsan beni senin gibi neleri yendim, seninlemi basa cikamiyacagim diyede aklindan geciriyorsan, Dogru yoldasin demektir.
iki imkanin var ya Hayat benden her gün bir günümü aliyor diye sizlanacaksin, yada Ben hayatta her gün, bir gününü dolu dolu yasyorum diyeceksin.
Son yazdigina buda : Hayat herkezden bir seyler götürüyor.
Cevabin Sira bende bundan sonra ben senden bir seyler götürecegim hayat kendine dikkat et, olmali, Hadi hadi daha orada bekliyormusun Yürü hayata dogru istediklerini geriye al zaman gecmeden. :) Bu yazi bir Alintidir :v
Alıntı olsada bulup paylaşmışsın çok güzel bir yazı teşekkür ediyorum ? herşey yazılanlar kadar kolay olsa keske ama gerçek hayat malesef acı ve zor. Yinede yaşıyoruz bir şekilde

Alıntı olsada bulup paylaşmışsın çok güzel bir yazı teşekkür ediyorum ? herşey yazılanlar kadar kolay olsa keske ama gerçek hayat malesef acı ve zor. Yinede yaşıyoruz bir şekilde
Alinti degil tabi böyle alinti olabilirmi birde kocaman bir kahkaha attim alinti diye. Ama doru yolu bulacagina eminim. Sadece Nezaman Hadi bir an önce geri al senden alinani yapabilirsin :)

Evimi özledim sanırım. Burada dışarı çıkamıyorum börtü böcekten ama az kaldı
Yakında evde olacagım Çakılla bol bol gezeceğiz büyümesini izleyeceğim.
Paskaldan sonra alacagımızı sanmıyordum seneler sonra tekrar bi bebeğim oldu
Canım oğlum ?? yeniden hayata döneceğim belki de tam anlamıyla umarım öyle olur.
Çünkü gerçek anlamda yaşadığımı düşünmüyorum umarım Çakıl bana iyi gelir ve uzun
Yıllar beraber oluruz.

Ya ne kışlar geçirdim geldi yaz günü buldu hastalık bu sıcakta nasıl üşütebilirim :( halsiz yorgun ve ağrı sızı içindeyim.

Geri