• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Şu An Ne Düşünmektesin Söyle ?

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
sanal daha beter oluyo bazen:)

Haklısın,hani diyosun ki konu açayım kafama göre takılayım ama kimseyi üzmeden kırmadan ve bulaşmadan.
lakin bakıyorumda rengi farklı olan yönetimde olan insanlar Ben ne dersem o olacak ben sölerim ben yaparım dedıgım olur Tavırlarıyla takılmaları beni sinirlendirmiyor. ÜZÜYOR...
Sanalı seçmemizdeki amaç zaten TOPLUMSAL DAYATMALARDAN kaçmak veya kimimiz iş stresinden,kimimiz okul stresinden vs vs bu baslıklar böle uzar gider...
ama anladım ki sanaldada rahat yok.

Burada kimse dedigim dedik degildir. Size yazilan mesajda forumda baska linklerin olmamasi geretigi icin yazilmistir. Forum duzeni saglamak acisindan.Yoksa kimsenin renginin farkliligi bir dayatma getirmeye sebep degildir.

Ruhumun fırtınasına esir düşmek istemiyorum, bazen pencere kenarından babasına nanik yapan yaramaz cocuklar gibi hayatı ve zor olan tüm duyguları umursamadan,koşmak ve koşarken düştüğümde eyvah üzerim kirlendi annem dövecek korkusunu yaşamak istiyorum sadece :)))))

Renklerimiz birbirimizden üstünlüğümüzü değil birbirimizle olan bağlarımızı dostluklarımızı artan muhabbetimizi sitemize olan sevgimizi ve emeğimizi gösterir. Bu baskı eminim ki kurallar nedeniyle uygulanmış olup şahsınıza özel bir tepki değildir. Evet dediğiniz doğru sanalda insan rahat olmalıdır fakat küçükte olsa bir takım kurallarımız olmazsa burada ki saygı korunamaz ortama olan güvenin azalacağı gibi site içindeki muhabbette zarar görecektir...

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri