• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Şu An Ne Düşünmektesin Söyle ?

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
belki de forum ana sayfasında hiç bir şey yapmadan durunca profilde o yazıyordur ondan olabılır mı kı abla.

Forumları arıyor yazısı, yeni mesajlara baktığında çıkıyor. Ki hepimiz yeni mesajları takip ediyoruz
Elbette konu alan oluyordur ama her forumları arayanın da böyle bişey yaptığını sanmam kimseyi sorumlu tutamayız kanımca:)

Forumları arıyor yazısı, yeni mesajlara baktığında çıkıyor. Ki hepimiz yeni mesajları takip ediyoruz
Elbette konu alan oluyordur ama her forumları arayanın da böyle bişey yaptığını sanmam kimseyi sorumlu tutamayız kanımca:)
Zeyno isimde vermedim,sorumluda tutmadım sadece ne düşünüyorsun konusuna düşüncemi yazdım.

Zeyno isimde vermedim,sorumluda tutmadım sadece ne düşünüyorsun konusuna düşüncemi yazdım.

Ablam yanlış anlaşıldıysam kusura bakma senin için demedim. Elbette alanlar vardır ben kimlerin hangi forumlarda olduğuna kadar biliyorum zaten. Bilmediklerimde vardır tabi. Sadece forumları arıyor yazısı yeni mesajlara bakanlarda çıkıyor onu demek istemiştim.

Her durumda arama sonuç sayfası döndürülür arkadaşlar, olağan bu :)

Bu çiçek olayları hiç bana göre değil ya naapıcam ben bunları :P

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri