• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Şu An Ne Düşünüyorsun ?

Cocuklari gelecege hazirlamak,heveslendirmek diyebiliriz bunun icin. O yastaki cocuklar icin gayet eglenceli bir etkinlik. Kisisel gelisimlerini ve ozguvenlerini yukseltiyor. Bokunu cikarmiyoruz yani.
  • @Gönülçelen sizde bokunu cikardiniz mi? Bayiliyorum ben o anaokulu mezuniyetlerine. Isil isil oluyor cocuklar :rolleyes:

Kep sadece bir kez atılır o da üniversiteden mezun olurken.
Çocuk yapilan etkinligi bile tam idrak edemiyor.
Küçücük cocuk zor yuruyor giydiriyorlar cübbeyi takiyolar kafalarina 10 beden buyuk kepi. Fazlasıyla komik duruyor.
Çocuklara okuma sevgisi ve tesvigin yanlis yolu olduğunu dusunuyorum
Ve sizinle ayni fikirde değilim bu konuda.

Kep sadece bir kez atılır o da üniversiteden mezun olurken.
Çocuk yapilan etkinligi bile tam idrak edemiyor.
Küçücük cocuk zor yuruyor giydiriyorlar cübbeyi takiyolar kafalarina 10 beden buyuk kepi. Fazlasıyla komik duruyor.
Çocuklara okuma sevgisi ve tesvigin yanlis yolu olduğunu dusunuyorum
Ve sizinle ayni fikirde değilim bu konuda.
Oyle bir kural yok.
Ayrica kucumsedigin o cocuklar inan dusundugunden cok daha zekiler. Eglenerek ogrenmek egitimdeki en dogru yol.
Benimle ayni fikirde olabilmeniz icin iyi bir gozlemci ve arastirmaci olmaniz gerekiyor.
Herseye ragmen dusuncelerinize saygi duyuyorum,tesekkurler.

Oyle bir kural yok.
Ayrica kucumsedigin o cocuklar inan dusundugunden cok daha zekiler. Eglenerek ogrenmek egitimdeki en dogru yol.
Benimde ayni fikirde olabilmeniz icin iyi bir gozlemci ve arastirmaci olmaniz gerekiyor.
Herseye ragmen dusuncelerinize saygi duyuyorum,tesekkurler.

Ben kimseyi küçümsemiyorum
Çocuklar ve gencler bu ülkenin geleceği..
Okumalarini ve meslek sahibi olmalarini herkes kadar isterim.
Ben sadece kep konusundaki fikrimi ve gözlemlerimi soyledim.
Hala aynı dusunuyorum ve aynı dusunecegim
Kep atmak üniversiteye has bir olgudur, egitim hayatının bittiğini ve çalışma hayatına geçildiğini gösterir.

İyi forumlar

Birilerine kendimi davet mi ettiysem ki ? :) yoksa oturup kendi başımın çaresine baksam mı :P Sultanım da bana ceza niyetine not yazmış böyle bir not yok yani :)

Dipnot: Bütün bunlar Evde yemek var iken başkasına iftar'a gitmemin sonuçları :) ne yani davet edildi yani geri çevirmek olur mu hiç :D

Birilerine kendimi davet mi ettiysem ki ? :) yoksa oturup kendi başımın çaresine baksam mı :P Sultanım da bana ceza niyetine not yazmış böyle bir not yok yani :)

Dipnot: Bütün bunlar Evde yemek var iken başkasına iftar'a gitmemin sonuçları :) ne yani davet edildi yani geri çevirmek olur mu hiç :D
Sultanin ceza vermisse haketmissindir :))

Geri