• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Şu An Ne DüŞüNüYoSuN???

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
çok yorgunum tam yatmaya hazırlanırken gelen misafirlere çok kızgınım yorgunluktan ölü gibiyim en iyisi şimdi uyumak

Uyusam ve hiç uyanmasam.. Benim zorumla kimse yanımda olmasa, kendini sorumlu hissettiği için kimse hayatımda olmasa..
bana değer verdiği ve sevdiği için yanımda olsalar keşke.. yine güvenmenin bedeli ağır oldu yüreğime.. inanmamalıydım, zehir etmemeliydim bayramımı kendime.. yine verilen sözler tutulmadı yine her bayram gibi bu bayramda aynı şey oldu.. bayram kavramı çoktan anlamını yitirmiş bizde.. oysa ben o kadar çabalamıştım belki bu bayram, belki bu bayram..... :(
ama kırgınlığımın üstüne sonradan bi gönlüm bile alınmadı üstüne birde haklı çıkmak için yeni bi tartışma, oysa o sözü ya ben tutmasaydım ne olurdu acaba? yazık diyorum çok yazık.. bundan sonra çok farklı bi zeynep var. kimseyle hiçbişey paylaşmayacak, kimseye bişey anlatmayacak bi zeynep.. sadece susacak sustuğu yere kadar susacak.. belki ölene kadar.. sadece gerçekten konuşmasını isteyene bölecek suskunluğunu ama yine susacak kaldığı yerden.. susarsam paylaşmam zaafımlarımı, susarsam çaresizliğimi güçsüzlüğümü bilmez kimse, dahada yanmaz canım.. dahada kanamam bu kadar.. evet evet susmak en doğrusu.. şu an tek düşündüğüm ve uygulamak zorunda olduğum tek şey bu..

Şu zeynenomu üzünleri bayram günü kıranları geç anlamıyorum melek gibi biri oysa ama işte hayat ona kendi gibi meleklerle karşılaştırmıyo galiba ama ben zeynomu çok seviyorum kalbi güzel arkadaşım benim üzme kendini

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri