• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Şu An Ne DüŞüNüYoSuN???

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
ALLAH kavuştursun ve şifa versin. Sıkıntısı nedir?

Konu sınırlarını aştık sanki :) İnce bağırsak yapışması 2 kez ameliyat oldu ama hala yapışıyor şuan 45 kg zayıfladı yanınmaz halde :( ne yese tekrar çıkartıyor...ve bağpırsak neden yapışıyor bulunamadı Ankara'ya gitmesi tavsiye edildi ameliyat hocamız tarafından ve gittiler...

Yarın mesaim var. Acaba yatıp uyuyup dinleneyim mi, yoksa 15 dk sonraki güzel filmi mi izlesem?

bu gidişle ben hiç okula gidemeyeceğm :D diye düşünüyorum :D geçen hafta sürekli dersleri ektim hatta bugünde gitmedim okula evde pinekledim :) ve gelen son haberelere görede bitek yarın gidicem okula bu hafta :D ve şimdi düşünüyorumda n'apsam boşgünlerimde :P :P :P

bu gidişle ben hiç okula gidemeyeceğm :D diye düşünüyorum :D geçen hafta sürekli dersleri ektim hatta bugünde gitmedim okula evde pinekledim :) ve gelen son haberelere görede bitek yarın gidicem okula bu hafta :D ve şimdi düşünüyorumda n'apsam boşgünlerimde :P :P :P

Keşke bize gelseydin bende evde pinekledim çünkü bugün :D Çok ballıyım hocada gelmemiş ben gitmeyince :P:P
Boş zamanlarını benim yanıma gelerek değerlendirebilirsin meselaa :D

**

Kadın ve erkek arasındaki farkları ve benzerlikleri(!) anlatan komposizyon yazmam gerek nasıl başarıcam bunu diye düşünüyorum:D:/

Keşke bize gelseydin bende evde pinekledim çünkü bugün :D Çok ballıyım hocada gelmemiş ben gitmeyince :P:P
Boş zamanlarını benim yanıma gelerek değerlendirebilirsin meselaa :D

**

Kadın ve erkek arasındaki farkları ve benzerlikleri(!) anlatan komposizyon yazmam gerek nasıl başarıcam bunu diye düşünüyorum:D:/

ne biliyim yawrucum pijamalarım üstümde geçirdim bütün günü :P yaparız artık bişeyler konuşuruz :P evde oturmuycağımız kesin ama :D

niye ben yapamıyorum bu soruları diye düşünüyorum .s

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri