• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Oylamaya katılmanızı bekliyoruz...

Şu An Ne DüŞüNüYoSuN???

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Lanet bir internet yüzünden bir türlü siteye giremiyorum ancak 4 gün sonra yeni bir internet ile foruma gireceğim

Dünyada yapılması zor olan 3 şey;
Saç telinizi sayamazsınız
Gözlerinizi sabunla yıkayamazsınız.
Diliniz dışardayken nefes alamazsınız..
Şimdi dilinizi içeri sokabilirsiniz ..=)

Allah der ki; Kimi benden çok seversen onu senden alırım... Ve ekler : "Onsuz yaşayamam" deme, seni onsuz da yaşatırım. Ve Mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur, aklın şaşar. Dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur... "Düşmem" dersin düşersin, "Şaşmam" dersin şaşarsın. En garibi de budur ya, "Öldüm" der durur, yine de yaşarsın...

Allah der ki; Kimi benden çok seversen onu senden alırım... Ve ekler : "Onsuz yaşayamam" deme, seni onsuz da yaşatırım. Ve Mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, sabır taşar, canından saydığın yar bile bir gün el olur, aklın şaşar. Dostun düşmana dönüşür, düşman kalkar dost olur, öyle garip bir dünya. Olmaz dediğin ne varsa hepsi olur... "Düşmem" dersin düşersin, "Şaşmam" dersin şaşarsın. En garibi de budur ya, "Öldüm" der durur, yine de yaşarsın...
Bu sözü facebookda beğenip paylaşmıştım
Çok güzel söz..

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri