• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Oylamaya katılmanızı bekliyoruz...

Şu An Ne DüŞüNüYoSuN???

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Bak buna sevindim ben sevgiler günü kadar formalite bir gün görmedim ..sırf almak için alınan hediyeler çiçekler komik bence =)..benim sevgilime hediye veya çiçek almak için özel bir güne ihtiyacım yok =)

Tamam rüzgâr sende bizdensin :-)
klasik sevgilisi olmayıp 14 şubatı kapitalist düzenin hediye dayatmasi görenler ve bunu her 14 şubatta tekrarlayanları koruma ve yaşatma derneği :-)

Bak buna sevindim ben sevgiler günü kadar formalite bir gün görmedim ..sırf almak için alınan hediyeler çiçekler komik bence =)..benim sevgilime hediye veya çiçek almak için özel bir güne ihtiyacım yok =)

Bazen anlayamıyorum ben bu bayanları :D Güya sadece sevgililer gününde hediye beklerler ama yılın 365 günü erkeklerden hediye bekler ve almadılar diye şikayet ederler :D
365 günde ne paralar kuruyup gidiyordur :D :D :D erkekler bu yüzden iflas ediyor :P

düşünecek birşey bırakmadılar bu güne dair bende düşünemiyorum . kendimden başak bir şey birde seni düşünmek isterdim .. ama yoksun

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri