• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu fotoğraf oylaması başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Oylamaya katılmanızı bekliyoruz...

Şu An Ne DüŞüNüYoSuN???

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
vodofon almada ne alırsan al ..heryerde çekmiyor deli ediyor beni..sözleşme imzaladım bir sene bırakamıyorum yoksa çoktannn bırakacam

ara müşteri hizmetlerinii ben taahhüt yaptım o kadr beni zor durumda bırakıo çekmio bi de fatura ödüyoruz..sizin yüzünüzden işlerimde sorun yaşıyorum falan filan de fatura yollamıyolar...

konuştum cnm faydası yok bi dolu faturada cabası.. heryöne 500 dakikam var 21 liraya ben ödüyorum 40 50 lira bıktım valla..

konuştum cnm faydası yok bi dolu faturada cabası.. heryöne 500 dakikam var 21 liraya ben ödüyorum 40 50 lira bıktım valla..

aynen valla hem çekmiyor,hemde vodafon şirket hattım var 372 lira fatura geldi,hadi çok konuştum geldi dedim 2 aydır gelen faturalar 220,211 lira gelmiş kapattırdım,son faturam da 189 lira geldi beni iflasa sürükledi.

bi hatadır ettik işte.. kasıma kadar çekicem bu işkenceyi sonra doğruu turkcell inş:D

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Geri