Şükürler Olsun Kardeşim Şanlı Asker Olucak Manisa Kırkağaç

wien06

V.I.P
V.I.P
allah hepinizden razı olsun sizler çok iyisiniz sizden ayrılmak zor olacak bu ortamdan ayrılmak çok zor zaten sizleri daha yeni yeni tanımaya başlamıştım buradaki ögretmenlerimize çok teşekkür ederim hepside çok saygılı değerli hepinizin ellerinden öpüyorum bizleri ve herkezi hayata kazandırmak isteyen ögretmenlerimizden allah razı olsun ama sadece ögretmenlerimizke kısıtlı değil bu ortam da bulunup herşeyini ortaya koyan wien06 demek istiyorum sadece wien06 değil daha sayabilecek o kadar çok isim varki umarım her işinizde başarılı olursunuz sizleri çok özleyeceğim allaha emanet olun

Hakkimizdaki düsüncelerinden dolayi cok tesekkürler Enes inanki bizlerde sizleri tanimis olmaktan dolayi cok mutluyuz.

Insallah Vatani görevin bitince tekrar burada hep birlikte oluruz. Allahtan dilegim saglik sihhat icinde Vatani görevini bitirp tekrar seni sevenlerle birlikte olursun.

wien06

V.I.P
V.I.P
arkadaşlar son 10 günüm kaldı belki daha giremeye bilirim hakkınızı helal edin

Helal olsun Enes Allahin izniyle sag salim gidip gelirsin. Sunu unutma böyle sanli ve serefli bir görev her Erkege nasip olmaz ne mutluki sana ve seni yetistirenlere bu görev sana nasip oluyor.

Asil sen bize hakkini helal et cünkü bizler evlerimizde senin gibi Askerlerimiz sayesinde rahat ediyoruz. Bu yüzden senin Asker olarak gecirdigin hergün icin bizlere senin hakkin geciyor.

Asil hak sahibi olan sensin bize hakkini helal etmeyi unutma