• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Tarayıcı Ayarları

Frotpage ile düzenlediğim ve ekim ayından itibaren yayında olan web sitem kendi bilgisayarımda, ulaşabildiğim tanıdıklarımın bilgisayarlarında, denediğim bir çok internet kafede sorunsuz çalışıyor.
Dün bir kişi telefonla arayarak görüntülerin üst üste olduğu, tabloların yarım gözüktüğü, netice itibari ile görüntünün her sayfada bozuk olduğunu bildirdi.
Bendeki bilgisayarda bir hata gözükmediği için tekrar internet kafeleri dolaştım yine hatasız çalışıyor, webhosting hizmeti aldığım firmayı aradım oradada hiç bir sorun yok.
Ancak gerçek şu ki bana ulaşabilen kişinin bilgisayarında çalışmıyor, keza bir bilgisayarda hata varsa başkalarında da vardır veya olabilir.
Bu durumda frontpage ayarlarındamı bir sorun vardır yoksa kullanıcının tarayıcı ayarlarındamı bir ayarsızlık vardır.
Çaresi nedir? Ne Yapmalıyım?
Konunun uzmanlarından yardım rica eder ilgilenecek her kişiye şimdiden şükranlarımı sunarım.
Saygılarımla