Teşekkür ederim rüzgar, Bana fısıldadığın için. Seni asla unutmayacağım."

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Uzaklardan esen rüzgarın fısıltısı, Bir şarkı gibi kulağıma doldu. Yüreğimi titreşti, duygularımı coşturdu, Eski anılarımı aklıma doldurdu.
Rüzgarın sesi, bir annenin ninnisine benziyordu, Yumuşak ve sevgi dolu, beni rahatlatıyordu. Bir babanın hikayesine de benziyordu, Güçlü ve bilge, bana yol gösteriyordu.
Rüzgarın sesi, bir dostun fısıltısına da benziyordu, Sırdaş ve güvenilir, bana yalnız olmadığımı hatırlatıyordu. Bir sevileninin sesine de benziyordu, Tatlı ve şefkatli, beni sevdiğini söylüyordu.
Uzaklardan esen rüzgarın fısıltısı, Bana hayatın güzelliğini hatırlattı. Her şeyin geçici olduğunu, Ama sevginin sonsuza kadar kalacağını fısıldadı.
Rüzgarın sesi, bana umut verdi, Gelecek için cesaret verdi. Her şeyin yoluna gireceğini, Ve her zaman mutlu olacağımı fısıldadı.
Uzaklardan esen rüzgarın fısıltısı, Bana hayatın değerini hatırlattı. Her anı yaşamamı, Ve hiçbir şeyi kaçırmamamı fısıldadı.
Rüzgarın sesi, bana teşekkür etti, Onu dinlediğim için. Ve bana veda etti, Uzaklara doğru uçup gitti.
Ben ise, rüzgarın sesini dinlemeye devam ettim, Ve ona fısıldadım:
"Teşekkür ederim rüzgar, Bana fısıldadığın için. Seni asla unutmayacağım."

Geri