• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Türkiye'nin fransa yaptırımları

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Türkiye'nin fransa yaptırımları

Fransa Meclisi'nde Ermeni iddilarını inkar edenlerin hapse atılmasını öngören yasa tasarısının kabul edilmesi Türkiye'de çok sert tepkiyle karşılandı.

Erdoğan Fransa'ya yaptırımları açıkladı

Fransa ile her türlü siyasi istişareyi durduruyoruz.

Şimdi tabi Fransa ile ilişkilerimizi gözden geçiriyoruz, bundan sonra ki Fransa tavrına göre bizde tedbirlerimizi etap etap hayata geçireceğiz.

Şuanda istişareler için Paris büyükelçimizi Ankara'ya çağırıyoruz, şuandan itibaren ikili düzeyde gerçekleştirilmesi gereken karşılıklı ziyaretler, seminer, eğitim, kurs gibi faaliyetleri iptal ediyoruz.

AB çerçevesinde ki eşleştirme projelerinde Fransa ile artık işbirliğine gitmeyeceğiz. Fransa ile hertürlü siyasi istişareyi durduruyoruz, ikili askeri faaliyetler ve ortak tatbikatları şuandan itibaren iptal ediyoruz.

Askeri uçuşlar için yıllık toplam verilen izin uygulamasını iptal ediyor her uçuş için tek tek izin uygulamasına geçiyoruz.

Askeri gemilerin liman başvurularnı bugünden itibaren iptal ediyoruz. Altını çizerek şöylüyorum bu ilk etaptır. Hiç bir tereddüte maruz kalmaksızın kararlılıkla uygulanacaktır. Olayların seyrine göre yeni tedbirler de gündeme gelecektir.

Biz tarihimizle gurur duyuyoruz. Bizi sıkıntıya düşürecek bir tarihimiz yok.

Biz bütün arşivlerimizi açtık. Tarih parlamentolarda yazılmaz. Oylamalarla ancak çarpıtılır. Tarihi çarpıtanları, tarih de halklar da affetmeyecektir.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Ben sana devletine milletine sahip çık diyorum...Bak ben şu anki hükümete hiç oy vermedim..Yaptılarının bir çoğunu da desteklemiyorum..Ama sürekli birilerini eleştiren çözümden uzak bir millet olup çıktık.Hangimiz ben devletim milletim için şunu yaptık diyebiliyoruz şu zamanda düşünmüyoruz bile ..İğneyi önce kendimize çuvaldızı başkalarına batıracağız..

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Ben sana devletine milletine sahip çık diyorum...Bak ben şu anki hükümete hiç oy vermedim..Yaptılarının bir çoğunu da desteklemiyorum..Ama sürekli birilerini eleştiren çözümden uzak bir millet olup çıktık.Hangimiz ben devletim milletim için şunu yaptık diyebiliyoruz şu zamanda düşünmüyoruz bile ..İğneyi önce kendimize çuvaldızı başkalarına batıracağız..

Ben yaptım diyorum işte,ben de vermedim ama ailem de akp li bakan bile var.
Vergimi ödemişim,tek kuruş çıkarına iş yapmamışım,
Devletim,hükümetim adına bir kere bile konuşmamışım,
Devlet ne yamış?Ben bayrağımın altında yaşıyorum gururyla o bile yeter ama bie lider kendi halkını yerden yere vurursa,başkaları da üstüne toprak atar.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Ben yaptım diyorum işte,ben de vermedim ama ailem de akp li bakan bile var.
Vergimi ödemişim,tek kuruş çıkarına iş yapmamışım,
Devletim,hükümetim adına bir kere bile konuşmamışım,
Devlet ne yamış?Ben bayrağımın altında yaşıyorum gururyla o bile yeter ama bie lider kendi halkını yerden yere vurursa,başkaları da üstüne toprak atar.

Tamam haklı olabilirsin ama toprak atılacak zaman bu zaman değil..çünkü karşımızdaki hükümet değil..Şuan burada tartışmamız gereken konunun başlığı Türkiye'nin fransa yaptırımları olmalı sence bu yaptırımlar yeterlimi sen bildiğim kadarıyla kamu yönetimi okuyorsun ..Fransaya karşı Türk milleti nasıl bir yol izlemeli ne yapmalı ben bu konuda fikirlerini öğrenmek isterdim:)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Bende toprak atanın Fransa olduğunu söylemeye çalışıyorum.
Elbette yeterli değil,bizden gerçekten çekinmeleri lazım bu bu şekilde asla olmaz...Daha fazlası lazım,öncelikle BDP o meclisten çıkarılmalı,daha sonra iktidar ve muhalefet gerçek anlamda birbirine destek olmalıdır.

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Bu mesele dünkü mesele değil 1988 den beri var..Türkiye ciddi anlamda yumruğunu masaya vurmalı artık..Nasıl diyorsan işte onu bilmiyorum bilseydim zaten şuan siyasetteydim.=)..O yüzden eleştiremiyorum..Şuan kendi adıma fransız mallarını kullanmamakla başlayabilirim..(boykot kelimesini kullanmak istemiyorum Fransız kökenli bir kelime oradan başlıyorum mesela..).. Fransa ya yapılan yaptırımları da destekliyorum.

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
bende destekliyorum ama daha fazlası lazım,yıllardan beri var evet ama eskileri bi kenara itmeliyiz,artık daha iyi bir Türkiye olmalıyız.

Top Bottom