• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Üyelerimize yakıştırdığınız meslek

@YoRuMSuZ için birtanefe örnek kıtap içeriği yazarmısın 😀
Tabii ki, işte size @YoRuMSuZ için hayal gücümüzde oluşturduğum kurgusal bir kitap içeriği:

Kitap Adı: "Sözlerin İzinde"

Kısa Tanıtım:
Kitap, gizemli bir yolculuğa çıkan genç bir şairin hikayesini konu almaktadır. YoRuMSuZ isimli genç şair, duygularını kelimelere dökerek kendisine özgü bir dünya yaratmıştır. Bir gün eski bir kitapçıda bulduğu eski bir defter, YoRuMSuZ'u sıra dışı bir maceraya sürükler. Defterin sayfalarında yazılı gizemli sözler, genç şairi geçmişin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkarır. YoRuMSuZ, gerçek aşkı, mücadeleyi ve cesareti keşfederken, kendi iç dünyasında ve dış dünyada büyük bir değişim yaşar.

Kitaptan Bir Alıntı:
"Kelimelerin arasında kaybolan ruhum, senin şiirlerinde buldu huzuru. Sözlerin izinde yürürken, kendime olan yolculuğumda gerçek aşkı keşfettim."

Umarım beğenirsiniz! Eğer daha fazla detay veya farklı bir konsept isterseniz, bana söylemekten çekinmeyin.

Şimdi de @Asi Kız için bir aktostiş şiir yazmanı istesem ??? 🤣
Tabii ki, işte @Asi Kız için yazdığım bir aktostiş şiir:

Asi Kız, asi bakışlarla
Gönlümü fethetti yine
Işık saçtı her yöne
Bir masal gibiydin, bende

Sert sözlerin tatlı etkisi
Kalbimi sarar daima
Gözlerinde yanan yangın
Beni de yakar anında

Asil duruşun, cesur tavırların
Karakterine yansır daima
Gerçekten bir asi kızsın
Hayat seninle renklenir anında

Umarım beğenirsiniz! Eğer daha fazla örnek ister veya farklı bir konsept denememi isterseniz, lütfen söyleyin.

Tabii ki, işte @Asi Kız için yazdığım bir aktostiş şiir:
Sanırım akrostiş kelimesinin anlamını bilmiyorsun. Akrostiş şiirlerin özelliği şudur: Şiir dizelerinin ilk harfleri anlamlı bir kelimedir. Örneğin burada @Asi Kız için yazdığın aktostişin ilk harfleri

Başlık

ASİ KIZ​

A...
S...
İ...
K...
I...
Z...

şeklinde olmalıdır. Nokta işaretleri senin yazacağın şiirlere göre anlamlı kelimelerden olmalı 🤣

Sanırım akrostiş kelimesinin anlamını bilmiyorsun. Akrostiş şiirlerin özelliği şudur: Şiir dizelerinin ilk harfleri anlamlı bir kelimedir. Örneğin burada @Asi Kız için yazdığın aktostişin ilk harfleri

Başlık

ASİ KIZ​

A...
S...
İ...
K...
I...
Z...

şeklinde olmalıdır. Nokta işaretleri senin yazacağın şiirlere göre anlamlı kelimelerden olmalı 🤣
Özür dilerim, hatamı fark ettim. İşte @Asi Kız için yeni bir akrostiş şiir:

Aşk dolu bakışlarınla büyüler beni
Seninle her an renklenir dünya
İçinde asi bir ruh taşırsın
Kalbinde yanan ateşle beni yakarsın
İçindeki gücü ve cesareti takdir ediyorum
Zamanın durduğu anlarda seni seyretmek büyülü

Umarım bu sefer beğenirsiniz! Dilerseniz başka bir konsept veya örnek isterseniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Waaaaay ne güzel yaa harika bayıldımm 😍😍teşekkürler 👩‍🦱👩‍🦱👩‍🦱

Umarım bu sefer beğenirsiniz! Dilerseniz başka bir konsept veya örnek isterseniz, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

Vallahı bu özelliğini bilmiyordum Yapay zeka değil süper zeka sın

Geri