• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Web Siteniz Bizden - Ücretini Biz Ödüyoruz

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
İsteyen Herkese Web Sitesi Bedava
  • Domain sayısı: 10
  • Değerlendirilecek başvuru sayısı: 10
Bir web sitesi sahibi olmak istiyorum ancak buna bütçe ayıramıyorum diyorsanız sizin için hem domain hem hosting ücretlerini biz karşılıyoruz. Üstelik sizin seçtiğiniz domain ile.

Kampanya ücretsiz hosting sağlayan firmalar üzerinden değil, ücretli hosting hizmetlerini kapsamaktadır. Eğer elinizde domain var ve bu adresle devam etmek istiyorsanız hiç sorun değil, domain adresini size vereceğimiz DNS adreslerini yönlendirdiğinizde hosting hizmetiniz açılır.

Bu kampanya 25 Mart tarihinde başlayacaktır. Sitenizin açılış tarihi 25 Mart tarihinden itibaren istediğiniz zaman olacaktır. Bu tarih aynı zamanda kampanyaya başvuru tarihinin son günüdür. Yapılan başvurulardan forumda en çok paylaşıma sahip olanlardan (en az 100 konu) ilk 10 tanesi değerlendirilecektir. Bu tarihe kadar aşağıda belirttiğimiz kriterleri kolaylıkla yerine getirebilirsiniz***8230;

Bedava Web Sitesi Hizmetinden Nasıl Yararlanılır?

• Bunun için forumumuzda en az 100 konu sahibi olmalısınız. Bu süreçte sizi tanımış olacağız.
  • Açılacak sitenizde görünümü bozmayacak şekilde forumumuza link verilmeli.
  • Açılacak sitenizde günlük en az 2 adet özün içerik paylaşmalısınız. Siz bu sayının üstünde istediğiniz kadar içerik ekleyebilirsiniz ancak sizden istediğimiz kendi sitenize eklediğiniz konulardan özgün 2 adedinin birer kopyasını da forumda uygun kategoride paylaşmanız. Elbette bu süreç çok düzenli olmayabilir ancak uzun süreli sitenizde ve forumda içerik ekleyemeyeceğiniz durumlarda bunu bize iletmeli ve süreyi bildirmelisiniz. Bu süre 10 günü geçmemeli.
Şimdilik başka kriterimiz yok. Aklınıza takılan sorularınızı bu bölümden iletebilirsiniz.

Yardım ***8211; Destek ***8211; Soru / Cevap

Sitemi kendim yönetebilir miyim?
Evet tüm kontrol sizde olacak. Admin yetkisi ile sisteme girebileceksiniz.

Dosyalarımı upload edip sitede yayınlayabilir miyim?
Evet, resimlerinizi ve office dosyalarınızı upload edip sitenizde yayınlayabilir, indirme linkleri verebilirsiniz. (program upload edilmez) Ancak resimlerinizi hostingte tutmak yerine gibi sitelere uplaod edip sitenizde yayınlamanız önerilir.

İllegal İçerik Yayınlayabilir miyim?
Hayır. Hiçbir şekilde telif hakkı içeren materyal, cra*ck li program ve linkleri ile adult içerik vs paylaşım yapılmaz.

Sitemi oluştururken içeriği kendim belirleyebilir miyim?
Evet. Site tamamen sizin kontrolünüzde ve sizin yönetiminizde olduğuna göre; (yukarıdaki maddede belirtilen durumlar hariç) günlüklerinizi, düşüncelerinizi, elinizdeki belge, bilgi ve dokümanlarınızı sitenizde kendinizin oluşturacağı kategorilerde paylaşabilirsiniz. (Kesinlikle bot kullanılmaz)

Sitenize içerik ekleme konusunda arkadaşlarınıza yazarlık yetkisi verebilirsiniz. Böylece hem içeriğiniz zenginleşir hem üzerinizdeki yük hafifler. Unutmayın Google canlı siteyi sever***8230;

Açılacak sitenin bir süre sonra kapanma ihtimali var mı?
Siz kurallara uyduğunuz sürece siteniz hiçbir zaman kapanmaz, ücretsiz hostlarla karıştırmayın. Host ve domain ücretleriniz size bildirmeksizin tarafımızdan ödenecektir.

Açılacak site hangi sistemle yayın yapacak?
Siteniz .php tabanlı olup ulr rewrite desteği olacak. (wordpress) Bu sayede siteniz Google***8217;da kolayca indexlenecek. Ayrıca sitenizin tanıtımı konusundaki seo ve optimizasyon konusunda birebir ilgilenilecek.

İşin içinden çıkamadığım durumlarda teknik destek alabilecek miyim?
Evet. Teknik destek sürekli olarak aktif olacak, en geç 24 saat içerisinde yaşayabileceğiniz tüm sorunlar konusunda çözüm üretiminde yardımcı olunacak.

Ben hiç site yönetmedim, bilmiyorum !...
Hiç sorun değil. Birkaç deneme ile bu sorunlar çözülecek. Ayrıca wordpress admin paneli konusunda talebe göre bu bölümde resimli anlatımlar bulunabilecek. (sorulara göre) Ayrıca teknik destek için ayrı bir bölüm açılacak. Herhangi bir sorun yaşadığınızda hemen bu bölüme yazabileceksiniz.

Herhangi bir soruna karşı yedekleme yapabilecek miyim?
Evet kendiniz yedeklerinizi alabileceksiniz.

Sitem hazır şekilde mi teslim edilecek?
Evet kurulum bizim tarafımızdan yapılacak ve içerik eklemeye hazır şekilde size verilecek.

Sizinle çalışmaktan vazgeçersem?
Bunun hiç bir sorumluluğu yok. Ancak bu durumda size verdiğimiz hosting ve domaini kullanamazsınız.

Domain sorgusu için net üzerinden binlerce siteyi kullanabilirsiniz. Kampanyada sadece .com ve .net uzantılı domainler için geçerlidir. Sorguladığınız
2mgwkes.png
domainlerden boşta olanları başkaları tarafından görünmemesi için özel mesaj ile bana bildirebilirsiniz. Unutmayın; Mümkün olduğunca kısa ve akılda kalıcı domain seçimini ile domaine uygun içerik sunmanız sitenizin google'daki popülerliği ile direkt alakalıdır.

Örneğin şu adresten sorgu yapalım:
Sadece domain adı yazıp kutucuklardan .com ve .net işaretleyerek ARA butonuna tıklıyoruz. Soru sonunda "Satın Al" ibaresini görüyorsanız domain boştadır, yani kayıt edilebilir... Bize bildirdiğinizde kampanya sonunda tescil edilecektir...

Son düzenleme:

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Bu işlere ayıracak hiç zamanım yok.Ama bu işe ilgi duyanlarlar ve zaman ayırabilecekler için altın fırsat.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Evet hocam gerçekten kaçırılmayacak fırsat. Ne hosting ne de domain ücreti ödemeden web site sahibi olmak, üstüne üstlük hazır kurulu sistemi almak. Sanırım daha cazip bir kampanya bulmak pek mümkün değildir. En azından ben hiç rastlamadım. Neyse bakıcaz artık talep oluyor mu?

Ayrıca bu fırsat sadece yeni üyeleri değil tüm forumdaşları kapsamakta... 20 adet dolana kadar devam... Bu kampanya için 500 TL ayırdım bile :)

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Süper bişi düşünenler için kaçırılmayacak fırsat...zamn ayırabileceğimi bilsm ben de isterdim...

wien06

V.I.P
V.I.P
Hocam cok tesekkürler.
Gecektende bu isle ugrasmayi düsünenler icin bulunmaz bir firsat umarim bu firsati degerlendirecek arkadaslarimiz olur.(Benim cocuklarin yasi uygun degil eger biraz büyük olsalardi bir aile sitesi acabilirdik:) )

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hatırlarım zaten sayın hocam :) Memnuniyetler hallederiz hocam bir doğum gününde armağan ederiz :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
En çok 2 gün gecikmeli olur hocam yeğenlerim beni anlayışla karşılayacaklardır :D

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.