Yalnızlık Sözleri

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
Benim yaInızIığım seni getirmeIi geceIerdeiIik bir yaz gecesi katran karası yüzün kah yaşanmışIığa, kah yaşanacakIara bir küfür savurmaIı kafa tutmaIı daIga daIga vurmaIı gerçekIer yüzüne dönüp ardına bakmaIı korkmamaIısın bir kez daha, bir kez daha demeIisin.

Her aya baktığında beni hatırIa,yıIdızIar gözIerine takıIırsa gözIerine baktığımı sakin unutma,avuçIarına bir yaprak düşerse sakın bırakma akşam oIup gün battığında ışıkIar yanıp,ay çıktığında gözIerine uyku doIup taştığında benim de seni sevdiğimi ve özIediğimi sakın unutma.

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P
En sürekIi aşk karşıIığı oImayan aşktır.

İnsanIar hep biriIerinin peşinden koşarIar, ama dönüpte kendi peşIerinden koşanIara hiç bakmazIar.

Nice insanIar gördüm kaIpIeri bomboş ama mutIu, çok az insanIar gördüm kaIpIeri sevgiyIe doIu ama aşk ateşiyIe yanıp kavruIan, hüzünIü ve mutsuz!

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P

İnceden sessizce her şeyi her detayı ile düşünmek zor bir şey mi acaba? Hayır! Bu bir başkası için zor olabilir ama benim için o kadar da zor bir durum değil çünkü ben bunu çocukluğumdan bu yana yapıyorum.Ve her seferinde de başarılı oluyorum.

Bazen kalabalık bir topluluk içinde dalıp giderim uzaklara kimse bilmez neler düşündüğümü onlar sadece "KaKsi sen yine dalıp gittin uzaklara!" yada "Aşık mısın olum!" diyerek sanki bir sevgilim varmış da ona özlem duyup uzaklara dalmışım gibi düşünüyorlar.Ama bunun bir kısmı gerçek olsa bile geri kalanında kendi hayal dünyamın içinde neler yaşadığımı sadece bir ben bilirim.

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P

İnsanlar bana karşı önceleri genelde çok önyargılı davranırlardı. Ben daha bir cümle kurmadan "tamam sende iş yok" yada "bizim konumuzun aşk ile bir alakası yok" veya "bu konu çocukları ilgilendirmez" yada "Allah yine başlıyor!" diyerek beni çocuk görürler yada saf dışı etmeye çalışırlardı. Ama zaman içerisinde büyüdüm geliştim artık bir çocuk değilim ve insanların çoğunun düşüncelerini daha kurdukları cümlenin ilk kelimesinden yada hal, hareket ve tavırlarından anlayabiliyorum. Çevremdeki bazı insanlar beni bir deha olarak görüp bana daha fazla yakın olmaya çalışıyorlar. Bazıları ise benden nefret ediyor ve her ne kadar başaramasalar da bunu gizli tutmaya çabalayarak benim yakın çevremde olmaya gayret ediyorlar. Bazıları da beni ne çok büyük ne de çok küçük görüp benim sade arkadaşlığımı kazanıyorlardı. Evet benim arkadaş çevrem büyüklü küçüklü oldukça büyük ve ben bunu şöyle ifade edebiliyorum. Edirne den Kars a kadar tüm Türkiye'de arkadaşım bulunmaktadır diyebiliyorum.

GüLüCüKツ

Tatlım tatlım 👶🏻
V.I.P

Arkadaş çevremin bu kadar büyük olması nedeni ile bazen içimdeki sıkıntının sebebini daha iyi anlıyorum. Çünkü arkadaş çevrem ne kadar büyük olursa olsun dost çevrem o kadar küçük ki toplam da belki de on kişiyi geçmezdi. Geçmezdi diyorum çünkü benim dostluk ilişkilerim bambaşkadır. Onlar benim yaşadığım hiçbir sorunu sıkıntıyı göz ardı etmeden benimle beraber üstüne giderler. Ve benim her sorunuma bazen benimle beraber bazen de benim hiç haberim olmadan çözüm getirmeye çalışırlardı. Tabi ki bu çözümlerin de pek başarılı olduğu söylenemezdi. Ama benim için önemli olan bu insanların beni düşünerek benim için bir şeyler yapmaya çabalamasıydı. Onları benim dostum yapan da buydu. Aynı şeyler onlar içinde geçerliydi. Bende onlar için bir şeyler yapmaya çalışırdım. Ta ki yakın bir vakte kadar. Evet onlardan da uzaklaştım ve ilişkim onlarla da diğer arkadaşlarımda olduğu gibi sadece arkadaş seviyesine indi.