• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Yapay Zeka (AI) ile Ücretsiz İngilizce Konuşma Uygulaması

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
hy.jpg


ChatGPT, Bing Chat, Bard gibi birçok yapay zeka uygulaması, dil öğrenme alışkanlıklarımızda değişiklik yarattı. İngilizce konuşmak için günün her saati ulaşabileceğiniz bir yapay zeka modeli düşünün. Kulağa çok hoş geliyor değil mi? Bu yazımızda, yapay zeka ile ücretsiz İngilizce konuşma gerçekleştirebileceğiniz bir uygulamadan bahsedeceğiz. Daha doğru bir ifadeyle, dünyanın dört bir yanında binlerce öğrencisine İngilizce konuşma eğitimi sunan online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren’in yapay zeka destekli İngilizce konuşma pratik eğitimini anlatacağız.

Konuşarak Öğren’de artık AI yani yapay zeka ile İngilizce konuşma pratiği yapabileceksiniz. Online İngilizce konuşma kursu Konuşarak Öğren’in App Store ve Play Store’da yer alan mobil uygulaması içerisindeki “AI ile Pratik” dersini ücretsiz olarak alabilir, dilediğiniz saatte yapay zeka ile İngilizce konuşma becerinizi geliştirebilirsiniz. Yapay zeka ile Konuşarak Öğren mobil uygulaması üzerinden speaking, listening ve writing çalışması yapabilirsiniz.

Yapay Zeka ile Ücretsiz İngilizce Konuşma Uygulaması Nasıl Kullanılır?​

Yapay zeka ile ücretsiz olarak İngilizce konuşma eğitimi almak için birçok seçenek internet üzerinden bulunabilir. Ancak birçoğu daha önceden komutlandırılmış promptlar ile hazırlandığı için yapay zeka ile iletişiminiz, İngilizce konuşma becerinizi geliştirebileceğiniz düzeyde bir olmayabilir ve sizi tatmin etmeyebilir. Halihazırda 37 bin 500’den fazla öğrencisi ile online İngilizce konuşma eğitimi veren Konuşarak Öğren’in mobil uygulamasında yer alan AI modeli ile İngilizce konuşma pratiği yaparak, İngilizcenizi telefon veya tabletiniz ile günün her saatinde geliştirebilme imkanına erişebilirsiniz.
Konuşarak Öğren’in yapay zeka modeli ile İngilizce konuşma becerinizi geliştirebilmeniz için öncelikle (eğer uygulamayı indirmediyseniz) Konuşarak Öğren mobil uygulamasını veya üzerinden indirmelisiniz
xx-1024x442.jpg

Konuşarak Öğren’in yapay zeka modeli ile tanışmadan önce uygulama üzerinden giriş yapmanız gerekiyor. Eğer daha önce hesap oluşturmadıysanız mobil uygulamaya tıkladığınızda karşınıza çıkan ekran üzerinden Ad Soyad, Telefon Numarası ve Şifre bilgilerinizi girerek ücretsiz kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ardından “Giriş Yap” seçeneğine tıklayarak karşınıza çıkan ekrandan Konuşarak Öğren hesabınıza telefon numaranız ve şifreniz ile ücretsiz giriş yapabilirsiniz.
WhatsApp-Image-2024-01-26-at-05.57.09-3-496x1024.jpeg

Konuşarak Öğren mobil uygulaması üzerinden hesabınıza ücretsiz olarak giriş yaptıktan sonra artık dilediğiniz vakitte yapay zeka ile İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz. Aşağıdaki görselde de yer aldığı üzere “Konuşma Dersi” bölümünden “AI ile Pratik”e tıklayarak İngilizcenizi yapay zeka ile konuşarak geliştirmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca “Mülakat Pro (AI)” yapay zeka modeli bir mülakat programını İngilizce dili ile canlandırabilir, kendinizi iş mülakatları öncesi deneyebilirsiniz.
 
Top