• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Yardım! Okunmamış İki Profil Mesajı

kelebek

-ütopik-
V.I.P
yaa yardım edin biriniz artık sinirimi bozmaya başladı sürekli iki okunmamış profil mesajı gösteriyor bakmadığım mesaj falan yok neden böyle yapıyor

Az evvelki iki konuda konunun dışına çıkan muhabbetler yoktu... Konu ile ilgili dönen muhabbetler Yasak mıdır bunlar? Sürekli TBMM gibi mi konuşalım... Yapmayın arkadaşlar forum burası... Kimseyi rencide edici bir şey de yapmıyoruz.. Düzgün Türkçe konusunda sürekli bizim muhabbetimizin döndüğü yerlerin altında uyarılar var fakat gözlemlerimi öyleyebilirim ki daha da dikkat edilmeyen yorumlar bulunmakta... Hee eğer diyorsan ben sadece sizinkini görürümm o zaman eyvallah eğri oturup doğru konuşalım
Teşekkürler saygılar sevgiler hürmetler... :):):)

Forum kuralları var. Bu konuda yönetim adına tek başıma karar vermiş değilim. Ortak karar olduğunu bilmenizde fayda var. Bu yüzden lütfen kurallar dışına çıkmayalım.

açık. Artı bölümlerine bir göz atabilirsiniz.

Tamam ben uyarıya bir şey demiyorum ama bunu çiğneyen bir çok üye var... Üstelik çok aşırı Bozukluklar değil bizim yaptıklarımız :D
Ama diyorum ya ben 4 konu gördüm 4ünde de siz vardınız sadece raslantı diyorsan
Eyvallah...

Geri