• Merhaba Ziyaretçi.
    "Minimalist Fotoğraflar" konulu yarışmamız başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de yarışmada görmek istiyoruz...

Yaz Kalem Cay demiyle İnsan Edebiyle Muhtesem

Yaz Be KaLem, Yüreğimdeki Yangını Yaz..! KaLbimdeki Sızıyı Yaz..! " Yaz Be KaLem, Hayata YorğunLuğumu Yaz..! Ne Gerek Var Mürekkebe, Göz YaşLarıma " Dokun Dokun Yaz..! Yâre Hasareti Yaz..! " Yüreğimdeki ÖzLemi Yaz

Yaz be kalem yüreğim deki yangını yaz.!! kalbim deki sızı'yı yaz..!!Yaz be kalem hayata yorğunluğumu yaz..!•¨
Ne gerek var mürekkebe göz yaşlarıma dokun dokun da yaz Yare hasreti yaz..! yüreğim deki özlemi yaz..!!Yaz be kalem kalp kırğınlıklarımı yaz..!> ne gerek var mürekkebe Gözüm deki damla'lara dokun , dokun da yaz

"Yaz be kalem
Yüreğimdeki yangını yaz
Kalbimdeki sızıyı
İçimdeki sevgiyi yaz
Mürekkebe gerek yok
Gözümden düşen yaşlara dokunda yaz
Yare hasreti yüreğimdeki özlemi yaz oda olmadı
Kırgınlıklarımı yorgunlukları mı ve sustuklarımı yaz...

İki köşeli yalnızlığın bir ucunda sen, bir ucunda ben Birleşip ayrılıyor çizgilerimiz Hangi boyuttan koparılmıştık ki biz Anı bile yok, ses, koku bile Bir elin yazdığını öteki el karalıyor sanki Silgiler hatırlıyor, kalemler unutuyor bizi...

Gitmek mi istiyor?
Kapıyı aç ve ayakkabılarını da düzelt.
Kendini misafir göreni gülümseyerek uğurla!
Ama " Yine beklerim " demeden..

Unbenannt.jpg
Farkindayiz fakat o iyi niyet var ya iste ona yenik düşüyoruz aslinda. Iyi geceler.

Son düzenleme:
Kimileri öpülerek uyandırılır her sabah,
kimileri dürtülerek.
Kimileri uyandığında bir gül bulur yanında, kimileri ise, günden güne küle dönen bir yürek.
Kimileri tatlı sözlerle başlar güne,
kimileri ağlamaktan şişmiş gözlerle.
Kimileri yanında uyuyan kişinin varlığına şükrederek başlar güne,
kimileri belki değişir umutlarıyla sabrederek. Kimileri el ele tutuşarak ve göz göze bakışarak uyur,
kimileri ise, kendine ve yastığına sarılarak

Kırıldı kalem Çaresizliğine
Kırıldı Kalp yokluğuna
Kırıldı umutlar, kaybolurken
.Kırıldım İşte Sana.
.Ama Bakma Sen bana. ....Kırgınlığım,Sen gelince
Yokluğun, Sen gelince
Biz Diye Oluşunca
Hepsi sana bakmış.
.Ben sana bağlanmışım.

Yaz Be KaLem, Yüreğimdeki Yangını Yaz..! KaLbimdeki Sızıyı Yaz..! " Yaz Be KaLem, Hayata YorğunLuğumu Yaz..! Ne Gerek Var Mürekkebe, Göz YaşLarıma " Dokun Dokun Yaz

Kimseye eyvallah etmeyişimi
Dik duruşumu
Özgür ruhumu
Yüksek sesle şarkılar söylemeyi
Bir defalık geldiğim hayatı
Dibine kadar yaşamayı
Seviyorum(?)

Geri