• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf oylamasi başladı  BURADAN  En güzel Yapay Zeka resmini seçiyoruz

Yerli otomobil ile ilgili yeni açıklama: Togg Ön Siparişi Ne Zaman Başlayacak?

Mc_ÖRGE

Kaptan
Özel üye
Yerli otomobil Togg için ön sipariş açıklaması geldi. Togg tarafından yapılan açıklamada, ön sipariş sürecinin Şubat 2023 itibarıyla başlatılacağı belirtildi. Açıklamada, "Togg hakkındaki tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmenizi, Togg tarafından açıklanmayan bilgilere itibar etmemenizi önemle rica ederiz'' denildi.

images.jpeg


Togg'un resmi Twitter hesabından paylaşılan tweet'te, Mart 2023 tarihinde yollara çıkacak akıllı cihaza olan ilginin gururla takip edildiği belirtildi.


Tweet'te, daha önce de açıkladıkları gibi ön sipariş sürecinin Şubat 2023 itibarıyla başlatılacağı anımsatılarak, şunlar kaydedildi:

"O tarihe kadar kullanıcılarımızı merkeze aldığımız #USECASEMobility vizyonumuza uygun bir şekilde sizleri sürece ilişkin bilgilendirmeye devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen ön siparişler dışında sipariş almadığımızı yinelemek isteriz. Togg hakkındaki tüm gelişmeleri sosyal medya hesaplarımızdan takip etmenizi, Togg tarafından açıklanmayan bilgilere itibar etmemenizi önemle rica ederiz."

Söz konusu tweet'in sonuna, "Bizi izlemeye devam edin" notu düşüldü.
 

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Yılda 175 üretim kapasitesine sahip olan tesiste, 10 yılda 5 farklı modelden toplam 1 milyon araç üretimi hedefleniyor.
fiyati cok pahali olur piyasaya fazla sürüm yapilmiyorki fiyati pahali tutabilmekte
aslinda türk vatandaslarina uygun bir fiyattan yapsa yillik 10 milyon üretse neyse ama yilda 175 tane arac üretecek yanilmiyorum insallah
 
Top