• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Yolun Sonu

yeşüLL

limitsizsiniz...!
Özel üye
Zamanın birinde güzelliği ile dillere destan kızın birini oranın en saygın delikanlısı ister, kız hayır der… Çocuk direnir çünkü kız çok güzeldir
Çocuk hep düşünür bu kız bana çok yakışacak diye ama kızdan yine hayır cevabını alır ve umudunu keser

Aradan yıllar geçer bir gün çocuk bir bakar ki kız evlenmiş, evlenmesine evlenmiş ama eşi o kadar çirkin bir adammış ki yüzüne bakılmazmış
Delikanlı kızın karşısına çıkmayı düşünür ve düşündüğünü yapıp kızın karşısına çıkar

Kıza sorar der ki " eşini gördüm ve peşinde o kadar çok yakışıklılar zenginler varken neden bu adamı seçtin"
Kız ona bakar ve bir şey rica eder
Kız çocuktan bahçeye girip oradaki en güzel gülü getirmesini ister

Çocuk tamam der
Bahçeye girer ve en güzel gülü aramaya başlar

Her attığı adımda daha güzel güller karşısına çıkmaya başlar
Bunları gören çocuk daha güzelini bulabilmek için daha da ilerler
Hem de daha güzelini bulmak için ezip geçtiği güllere aldırmaz
İlerler ilerler ilerler …
Ve en sonunda karşısına bir bahçe duvarı çıkıverir
Çocuk ardına bakar: en güzelini bulmak ümidiyle geçtiği yerlerdeki tüm gülleri farkında olmadan ezmiş
Oradaki hiçbir gülün koparılacak hali bile kalmamış
Sonra bahçe duvarının güneş görmeyen kuytu bir kısmında solmaya yüz tutmuş buruşuk bir gül bulur ve çaresizlik içinde o gülü koparıp kıza götürür İşte en güzel gül budur der
Kız çocuğa bakar ve şöyle der:
Benim hayatım da böyle oldu… Hep daha iyisini bulabilmek için ayrıntılara takıldım birde baktım ki yolun sonuna gelmişim karşımda hayat duvarı çıkıvermiş ve asla ama asla ezip geçtiğim kalplere dönecek yüzüm olmadı…

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Çok dogru herşey icin gecerli bu. Hicbirseyi begenmez elinle itersen sonra ondan kötüsünü bile bulamazsın. Hayata hep bu acıdan bakmak lazım ve sahip oldumuz herseyin kıymetini bilmemiz :)