4.haftanın Konuğu Bivatandaş

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Şöyle özetleyeyim o zaman abi:
Yeni evleneceklere tavsiyem: gönülle değil akılla hareket edin derim.Para pul şan şöhret güzellik inanın hepsi geçici şeyler.Sevgi,güven ve sadakat olsun yeter.Erkek ailesinin iaşesi için çalışacak kimseye muhtaç etmeyecek birimi.?Kadın kocasına iyi bir eş çocuklarına iyi annelik yapabilecek birimi? bunlardan emin olup seçim yapmak lazım.
Evliliğin devam etmesi içinde en önemli şey fedakarlık.Elbette hepimizin hataları oluyor.Yuvamızın devam etmesi aile huzurunun kaçmaması ve çocuklarımızın geleceği için bazı hataları karşılıklı görmezden duymazdan gelmemiz lazım..
Ağzına sağlık kardeş,her kelimene katılıyorum.

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Enerjinin gerçek kaynağı nedir ? :) Gerçekten çok dinamik ve enerji dolu bir İnsansın. Hayranlıkla izliyorum sizi :)
Sizlersiniz desem abartmış olmam. Ya gerçekten burdaki insanları çok sevdim çok mutluyum aranızda. Bir aydan fazla oldu burdayım daha hiç kimseden incinmedim. Herkesin ayrı bi güzelliği özelliği var. Muazzam bir sevgi hoşgörü ortamı. İnanın bazen keşke reelde arada bir toplanıp gelip buluşsak diye hayal ediyom bazen.:)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
Sizlersiniz desem abartmış olmam. Ya gerçekten burdaki insanları çok sevdim çok mutluyum aranızda. Bir aydan fazla oldu burdayım daha hiç kimseden incinmedim. Herkesin ayrı bi güzelliği özelliği var. Muazzam bir sevgi hoşgörü ortamı. İnanın bazen keşke reelde arada bir toplanıp gelip buluşsak diye hayal ediyom bazen.:)

O kadar oldu mu bir aydır mi cekiyorum ben seni :P :D