• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Arabesk Sözler

Gül 34

Usta

Çok Sigara İçmiyorum Aslında,

Çakmağıma Kokunu Doldurdum, Özledikçe Yakıyorum.

Boyun Eğmem Yalnızlığıma,
Ben Severim Seni Sensizde Bir Başıma:
Kimse Bilmez İçimde ki Seni,
Sen Bile Bilemezsin Benim Gururumdaki Sensizliği…!

Kefen giymiş bir şehrin nefes kesen yalnızlığımdayım. Özlemek mi? Gölgesini görsem sarılırım…

Huzurum kalmadı Ferdi baba misali şu fani dünyada yapıştı canıma bir kara sevda…

Unut eski günleri geçmişte kalsın.

Öyle garip garip bakmayın bana, ne olur sormayın bu yas kim için, yalnız ölenlere yas tutulmaz ki, feryadım yaşarken ölenler için..

Sözlerin kurşun gibi delse de, bedenim kalbim tek parca senin sevgin gibi.

Sevemedim gönül gözlüm, bilemedim kıymetini, her baktığımda aynaya unutamadım gözlerini, özür dilerim senden gel al parçalanan yüreğini.

Evet çok çok yalnızım çünkü babamı çok özlüyorum, gözyaşlarımda bile babamın suretini görüyorum..

Uyu sen aşkından habersiz uyu, ben haram edindim sensiz uykuyu,
altında çaresiz geceler boyu sızdığımı bilir sokak lambası..

Sigarayı filitresiz rakıyı susuz içtik dostluğa sınır biçmedik birde yanlış olur ama hata asla .!

Ne ten ne beden azer bülbül misali illede sen illede sen.. Güzelim

Müslüm baba misali; bu benim meselem ..

Giden gelmedikçe Seven sevilmedikçe Hayatın ne gereği var.

Batsın bu dünya, bitsin bu rüya aşksız geçen ömrüme, yazıklar olsun dolmamış çileler, yaşanmamış dertler hasret çeken gönül, benim mi olsun.

Sen benim sigaram gibiydin ben sigarayı sen ise beni yaktın

Kalbim hep seninleydi senin kalbin hep derinlerdeydi

Yoruldum! ama koşmaktan değil,koşupta sana ulaşamamaktan

Ben daha ne çile, dertlere yolcuyum ben alnına dert yazılan kader mahkûmuyum fark etmez yaşamam, sen mesut ol yeter dertler bana gönül vermiş ben aşk sarhoşuyum.

Karşıdakine seviyorum dersin ya hani öylesine dermissin gibi gözükür.. Sadece seni seven anlar o kelimenin anlamını.. İşde o kadar mutlu olmak istiyorum.

Yoksun yine yanımda yüreğim üşüyor gel ne olur sen gel dünya cennet olsun bana sevgilim…

O güzel ellerin başka bir el tutarsa, o güzel gözlerin başka göze bakarsa ne zamanki o kalbin başka aşkla atarsa, ölürüm ben o zaman ölürüm.

Ne Sana DÜŞMANIM, ne de seni sevdiqime PİŞMANIM…. Sadece; Boşver oda bende kalsın..

Giderken Bir Haber vermeni isterdim, Senin icin atan kalbime senin icin bakan gözlerime senin icin yürüyen bedenime belki bir umut olurdun sevgilim…

Ne oldu bana bilemem kendimi unuttum ben eski halimle daha mesuttum. Güvenmiştim talihime ne umdum ne buldum. Bıktım artık ben bu aşktan yoruldum.

Benden istediğin nedir söyle. Bazı düşünceler gelmez dile. Bazen efendi bazen de bir köle. İstersen olurum ben seve seve.

Güzel Sözler kategorisinde en güzel Arabesk Sözler hazırlamaya çalıştık. Sizlerde sayfamıza katkı sağlamak isterseniz yorum kutusuna güzel sözlerinizi bekliyoruz. Sitelerimizi Sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.