• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Arabesk sözler:)

starx

Aktif
konu$acaksan öyLe ßir Konu$kiInanayim ağLatacakSan öyLe ßir ağLatti Susmayayim GidecekSen öyLe 0ßirGitki öLümü Unutayim Ama SevecekSen öyLe ßir Sevki Konu$sanda GitSendeAğLatsanda Seni ¬Yüreğimde Yaşatayim

KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIrkALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıMaL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!

Bir gün titreyerek uyanirsan bilki resmini optügüm gündür. Ama bir gün sebebsiz yere gozyaslarinakarsa, bil ki oldügüm gündür.

ENTEL DEGILIZKI MANITAMIZ OLSUN
CADDELI DEGILIZKI ARABAMIZ OLSUN
BIZ KARADENİZLİYİZ BIRAKINDA FARKIMIZ OLSUN

SeNi SeVeRim, SeNi SeVeNide SeVeRim, SeNi BeNiM KaDaR SeVeNiDe KuRsUnA DiZeRim

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur.

ѕєνєηιηѕαη gιтмєуι вιℓє gєçιямєz αкℓıη∂αη..gι∂єη ιηѕαη ѕєνмємιşтιя вєη вυηυöğяєη∂ιм вαвαм∂αη...вαкѕαηα gι∂ιуσя ѕєηι ѕєνιуσяυм ∂ιуєη ιηѕαη....

Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla...!!!vazgeçmez unutma...!!!

SEVME SEVSİNLER DEĞER VERSİNLER.AĞLAMA AĞLAT Kİ DEĞERİNİ BİLSİNLER.

Bilmesekte Zengin çocukları gibi parlak taşların üzerinde dans etmeyi elbette biliriz Allah'ına Kadar Delikanlı Gibi Sevmeyi!!

****Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum**** ****Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum****

αğℓα∂ığıмı кιмѕєує ѕöуℓємє αηηє σηℓαя ßєηι кяαℓ,
ßιℓιуσя кız∂ıм мı ∂üηуαуı уıкαя ßιℓιуσяℓαя,
ßιя кız ιçιη ßυ кα∂αя ∂üşтüğüмü ßιℓмιуσяℓαя.

GeCeLeRi GeLMe JiLeT aTaRıM uZaTMa KoLuNu SaNa Da aTaRıM BeN HeRGeCe aGLaYıP KeNDMi DoGRaRm DeDiM Ya SaNa GüLüM ßêN PisKoPaTım.

Keşke sen ben olsan ve doyasıyasevmenin ne kadar zor olduğunu anlasan, keşke ben sen olsam veböylesine sevilmenin tadını çıkarsam.

NE ORHAN NE FERDI KIMSE BILMEZ BENDEKI DERDI SEN SÖYLE MÜSLÜM BABA ""NEREDEN SEVDIM O ZALIMI!"

вιя уєя∂є кüçüк ιηѕαηℓαяıη вüуüк göℓgєℓєяι σℓυşυуσяѕα σяα∂α güηєş вαтıуσя ∂ємєктιя.
αѕℓα вιяιℓєяιηιη υмυ∂υηυ кıямα, вєℓкι∂є ѕαнιρ σℓ∂υкℓαяı тєк şєу σ'∂υя.
ηαмıмızıη вüуüкℓüğü, ∂σѕтℓαяıмızıη вüуüкℓüğüη∂єη∂ιя