• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu aslann

Esr3

Özel Üye
Özel üye
Devam edek ayip ettin :P

-dünyanın son 1 dakikası kaldığını ve büyük metoor yaklaştığını duysan o bir dakkada ne yapardın (bir dakkaya da beş dakkalık işleri sığdırma )

-aşk herşeye değer mi?

-başka bir meslek seçme hakkı verseler hangi mesleği seçersin

-aileni ve ülkeni seçme şansını tanısaydılar hangi ülkenin vatandaşı olmak isterdin ?

-çocukların olsa ve aldatılsan eşini çocukların için affedermisin?

-eğitim siteminde sence en gereksiz ders hangisi

-yolda bir kaza oldu ve yolda kimse yok sende arabanla sehir halindesin yetişmen gereken çok hayati bir toplantı var firmanın bu hialeyi alması lazım aksi takdirde firma iflas edecek ancak yolda da yardım bekleyen kazazede var tercihin hangisinden yana olur

-kadere boyun eğenlerdenmisin

-geriye şöyle bir döndüğünde yaptığın bi aptallık, off aklıma bile gelmesin utanıyorum dediğin bi durum olay

-eşin bir katil olsa ihbar edermisin

-insan olduğuna utandığın bi olay yaşadın mı

-bu dunyada herşeyi mesleğini aileni bir kenara bırakıp uzaklarda tek yaşamaya gidermisin

-eski mahalleli dar sokaklı neşeli hayat mı yoksa düzenli planlı büyük binalar mı

-tarih sahnesinde şu devletin şu kişinin yerinde olmak isterdim dediğin biri varmı

----------

1-hayatında görmek istediğin en son insan...

2-geçmiş hayatta görmek istediğin en cok şey..

3-neden bizi anlatan bir şarkı dinlediğimz zaman duygulanır yada hüzünleniriz..

4-aşkmı,sevgimi

5-dünyada her zaman rahat ve mutlu yaşayacagın bir yalanlamı yoksa dünyada acıda olsa zor da osla gerçekten dogrulukla yaşamakmı...hangisini tercih edersin..

6-şüphecimisin..şüpheciysen herkese mi yoksa bazılarınamı ve neden şüphecisin..

7-insanlar neden nankör...

8-cennette yanında olmasını istediğin tek insan..(insallah gidersin hocam)

9-doğal bir köy hayatımı yoksa kalabalıktan geçilmez bir şehir hayatımı...