• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu Dila

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Kıskanç mısındır ? :D

Not: Yetki ayarlarını unutmuşum akşam hallediyorum. Bazı extra kazançların olacak ayın üyeliği süresince. Forumda gizli dolaşabilmek, pm saklama kapasitesi vs vs gibi :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Keman çalmak , gezmek tozmak
Evet fobisi var yıldırım çaktığında yanında illa biri olacak :D
Hayat için düşünceleri : Anı yaşamak =) İnsanlara değerinden fazla değer vermemek gibi düşünceleri var

yıldırım çaktıgında perdenin arkasına gecerim cama yakınsam yoksa dışarıyı göremiyecek bir yere kaçarım :) tesekkürler cevap için.

Aşırı kıskancım demişsin bu kıskanlıgı ben güvensizliğe baglarım genelde sen neler düşünüyorsun bu konuda?

Paradoks

... Elif ...
Özel üye
Aşırı kıskançlık genelde sevdiğim insanlarda olur =)) gerisi için kılımı bile kıpırdatmam Olay anlaşılmıştır galiba :D

Paradoks

... Elif ...
Özel üye
Sevgimden kıskanırım diyorsun yani :) Sevip sevilen olman dileğiyle kıskançlık konusunu geçiyorum.

Seni ne üzer hayatta ve ne sevindirir en fazla.?

Beni en çok sevdiklerimi kaybetmek üzer =)) ve bu yüzden kimsenin kalbini kırmamaya çalışırım
Beni en fazla ne sevindirir ımmm şey çanta bana çanta alsınlar yeter çok sevinirim :D