• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın konuğu katip

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Allah bağışlasın ..Allah bahtlarını güzel kılsın inşallah Katip..:)

Ailemizden sürekli duyduğumuz baba ol da sende anlarsın sözüne istinaden baba olmak senin bakış açını değiştirdi mi daha farklı bir gözle bakmaya başladın mı bir şeylere ?

İkinci olarak Türkiye'de ki gidişatı nasıl değerlendiriyorsun ? Sence Türk gençleri olarak biraz sabit fikirli ve eleştiriye kapalımıyız ?

Teşekkür ederim darısı sizlerin başına.
Çocukları daha iyi anlıyorum.Yaptığım hataları hatırladıkça çocukların hata yapmaması için uğraşıyorum.
Adı üzerinde gençlik :-) gençleri anlamaya çalışmak lazım... fikirlerine düşüncelerine değer vermeli,seviyelerine inerek sohbet edip bu şekilde doğruya iyiye yönlendirilmeli.Zorlayıcı olunmamalı.Hataları yüzlerine vurulmamalı.
Eleştirmek aksi sonuç verir.Eleştirmek yerine yaptıklarınla yol gösterici,örnek oluna bilinir.

Votkacı

Üyecik
Katip bende bir soru soracağım. Ama bu forumdaki ilk sorum olacak. O yüzden cevapsız bırakma :D

Katibim :D mahkemede bulundun mu hiç katip olarak? Neler hissettin? Olayı bize anlatmak ister misin?

KaderKatibi

Özel üye
Katip bende bir soru soracağım. Ama bu forumdaki ilk sorum olacak. O yüzden cevapsız bırakma :D

Katibim :D mahkemede bulundun mu hiç katip olarak? Neler hissettin? Olayı bize anlatmak ister misin?
Mahkemede bulundum ancak katip olarak değil. Nike bakarak çoğu arkadaş katip düşünsede katip değilim :)

KaderKatibi

Özel üye
Doğa hayranı diyebileceğim bir cevap geldi bu soruma. :)

Türkiye'de hangi illerde bulundun?
Bayağı il gezdim.Trakya hariç her bölgede bulundum. 81 vilayetin sanırsam 55-60'ını gezdim:) fazla da olabilir. Ankaraya karşı anlayamadığım bir ilgim var her sene bir kaç defa giderim. Gezdiğim okadar il içinde beni en çok etkileyen Eskişehir ve Konya .Eskişehirde huzur var, sanki sukünet içinde bir yer.

çevrendekilerle her şeyini/hislerini falan paylaşır mısın? yoksa içine attıkların daha mı fazladır?
Böyle zor sorular sorma be Derya :)
Çevremle her şeyimi paylaşmam herkes yakınlığı kadarıyla bilir ancak her şeyi bilmez:) . İşte burada dostlarım araya girer az ama varlıklarıyla her daim beni mutlu eden bir yada iki kişi onlar daha çok sırlarıma vakıftırlar bende onlarınkine tabi.
Daha da derinlere inersek şiirler ne güne duruyor onlar arkadaşım sırdaşım oluyor. Bazen bir dostun bazen bir arkadaşın bazende ismini dahi bilmediğim birinin duygularını da şiirlerimde paylaşırım.

Top Bottom