• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Ayın Konuğu ORgAniZe İşLeR

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Geçen ayın konuğu olan @Asi MeLeK imizin konukluk süresi dolmuş bulunmaktadır. Kendisine konukluk süresince vermiş olduğu samimi cevapları için kocamannn teşekkür ediyorum.
Bu ay için yeni konuğumuzu yine Asi MeLeK belirledi. Bu ayın konuğu formumuzun adliyecisi :)olan @ORgAniZe İşLeR. Kendisine bir ay boyunca çok sıkıştırmadan sorularınızı yöneltebilirsiniz. :)

ORgAniZe İşLeR canımm hadi koltuğuna bakalım hayırlı olsun ;)

NQo2ZrB.jpg

Ve ilk soru benden.

Ayın konuğu olmak nasıl bir duygu? :)

Düzenleyen yönetici:

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
hayırlı olsun organize koltuğun.. :)

hemen sorularımı da konduruyorum buraya.. :))

katibimiz nereli..
en çok ne yapmaktan hoşlanır..
en sevdiği yemek ..
yemek demişken hamaratmısındır mutfakla aran nasıl.. :)
en sevdiğin renk ..

böyle soru sormak için düşününce de akla bişey gelmiyo.. :) aklıma geldikçe ve de cevaplarını okudukça uğrarım yine.. :)

~meLek~

GalataSaray'ım
Hayırlı olsun :)

Önce ikramlarımı getiriyorum..
5OTarI5.jpg

Sorularımıda unutmuyorum tabii :)))

Kac kardessiniz?
En sevdiğin renk?
En sevdiğin cizgi film kahramanı?
Hayatta olmazsa olmazların nelerdir?
İnsanların yalan söylediklerini nasıl anlarsın?
Hobilerin/fobilerin?
Cay mı Kahve mi?
Nerde oturuyosun?
Sni en cok ne mutlu eder?
En cok sinirlendiğin seyler nelerdir?
Birisiyle tanıstığında ilk önce neyine dikkat edersin?
Cocukluğundan kalma bi iz hatıra var mı?
En cok mutlu olduğun anını bizimle paylasır mısın?

Smdilik bu kadar sonra yine uğrarım :)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Haftasonu bitti cevapları alırız sanırım artık.
Birkaç soruyla devam edeyim. :)
İşini seviyormusun?
İşinin avantaj ve dezavantajları nelerdir?
Sence kişiler arası ilişkilerde sevgi,saygı ikilisinden hangisi önde olmalı?
Bahçeli, doğa içinde küçük bir köy evimi yoksa büyük ve kalabalık apartman dairesimi dersem hangisini seçerdin?

'katniss'

Üstat
Geçen ayın konuğu olan @Asi MeLeK imizin konukluk süresi dolmuş bulunmaktadır. Kendisine konukluk süresince vermiş olduğu samimi cevapları için kocamannn teşekkür ediyorum.
Bu ay için yeni konuğumuzu yine Asi MeLeK belirledi. Bu ayın konuğu formumuzun adliyecisi :)olan @ORgAniZe İşLeR. Kendisine bir ay boyunca çok sıkıştırmadan sorularınızı yöneltebilirsiniz. :)

ORgAniZe İşLeR canımm hadi koltuğuna bakalım hayırlı olsun ;)

NQo2ZrB.jpg

Ve ilk soru benden.

Ayın konuğu olmak nasıl bir duygu? :)

Ayın konuğu olmak güzel bir duygu :) ilk defa böyle bir hal içindeyim:) ne diyebilceğimi bile bilemiyorum o derece:)

Düzenleyen yönetici:

'katniss'

Üstat
hayırlı olsun organize koltuğun.. :)

hemen sorularımı da konduruyorum buraya.. :))

katibimiz nereli..
en çok ne yapmaktan hoşlanır..
en sevdiği yemek ..
yemek demişken hamaratmısındır mutfakla aran nasıl.. :)
en sevdiğin renk ..

böyle soru sormak için düşününce de akla bişey gelmiyo.. :) aklıma geldikçe ve de cevaplarını okudukça uğrarım yine.. :)

Ben Aksaray doğumluyum annem Bayburt lu yani genel olarak melezim diyebilirim.
Beni mutlu eden herşeyi sınır koyarak yapmayı severim.
Ve bunu özelleştirirsem
film izlemeyi çok severim dublajlı film çok sevmiyorum animasyonlarda belki alt yazılı tercih ediyorum. belki tuhaf olcak ama futbolu çok seviyorum çok iyi yorum yapabilirim kendime güveniyorum lisedede 2 yıl kız futbol takımında kaptanlık yapmıştım:) müzik dinlemeye bayılıyorum tek bir tür değil her tür dinlerim ama ağırlıklı rock dinlerim.
valla yemek olarak her yemeği severim ama daha çok sebze ağırlıklı seviyorum . mutfak konusunda idare eder yani:) oktay usta kadar olamasakta:):) bordo , lacivert, yeşil, siyah, ekru .bej bu tonları severim:) soruların için teşekkür ederim sürç-i lisan ettiysem affola:)

'katniss'

Üstat
Hayırlı olsun :)

Önce ikramlarımı getiriyorum..
5OTarI5.jpg

Sorularımıda unutmuyorum tabii :)))

Kac kardessiniz?
En sevdiğin renk?
En sevdiğin cizgi film kahramanı?
Hayatta olmazsa olmazların nelerdir?
İnsanların yalan söylediklerini nasıl anlarsın?
Hobilerin/fobilerin?
Cay mı Kahve mi?
Nerde oturuyosun?
Sni en cok ne mutlu eder?
En cok sinirlendiğin seyler nelerdir?
Birisiyle tanıstığında ilk önce neyine dikkat edersin?
Cocukluğundan kalma bi iz hatıra var mı?
En cok mutlu olduğun anını bizimle paylasır mısın?

Smdilik bu kadar sonra yine uğrarım :)

İkramın için çok teşekkür ederim:)
3 kardeşiz 17 yaşında bir erkek kardeşim 10 yaşında bir kız kardeşim var.
en sevdiğim renk diye bişi yok:) her rengi severim ama ağırlıklı bordo , lacivert ekru bej pudra pembesi kulllanırım:)
tabikide red kit :) bayılıyorummmm ona çocukluk aşkım o
Hayatta olmazsa olmazlarım şöyle bir düşündümde haksızlığa tahammül edemiyorum .Elimde bir imkan varsa düzelebilceğini inandığım bir yanlış varsa koşulsuz peşini bırakmam . düzelemeyeceği görünüyorsa kalben ister ve dua ederim.
espri yapmadan da duramam yersiz değillerdir esprilerim bunu arkadaşlarım söyler:) insanları güldürmeyi görev bilirim çok mutlu oluyorum tebessümle kuşanan yüzleri:) ve hayatta olmazsa olmaz dediğim bir diğer şey FENERBAHÇE'M gönülden koyu bir fanatik taraftarım. :)
Bence yalan zeki insanların yanlış yoldan kolaya kaçmaları demek . Her insanın yalan söylediğini anlayamam o kadar tercübem yok :) ama az buçuk hal haraketler tutarlılık tan anlayabailirim yalan olup olmadığı.
hobilerim
^^korku gerilim filmlerine bayılırım:) kendi kendime dans etmeyi :) de çok severim stand up severim yani kısacası mutlu olduğum bütün etkinlikler hobim:) ^^ fobimse kapalı yerlerde çok duramıyorum , geceleri dolap kapağı açık uyuyamıyorum, galatasaray fobiside var alerji yapıyor:D galatasaraylı arkadaşlar kusura bakmasınlar. filtre kahve , türk kahvesi bitki çayları hepsini çok severim.
AKSARAY MERKEZDE ailemle yaşıyorum.
küçücük masum bir yüzün gülümsemesine sebep olmak beni çok mutlu eder.
insanların birbirlerini çekememesine çok kızıyorum . art niyetli insanlara , dost gibi görünmelye çalışanlara çok kızıyorum. gözlerinden sahtelik akan insanlara çok ama çok kızıyorum.
ilk olarak gözler dişler ve ayakkabı olmazsa olmazım :)
çocukluğumdan kalma ımmmmmm düşünüyorum:) futbol sevgim:)
en çok mutlu olduğum an çocuklara hediyeler aldımda o surat ifadeleri:)

soruların için teşekkürkür ederim sürç-i lisan ettiysem affola:)

'katniss'

Üstat
Haftasonu bitti cevapları alırız sanırım artık.
Birkaç soruyla devam edeyim. :)
İşini seviyormusun?
İşinin avantaj ve dezavantajları nelerdir?
Sence kişiler arası ilişkilerde sevgi,saygı ikilisinden hangisi önde olmalı?
Bahçeli, doğa içinde küçük bir köy evimi yoksa büyük ve kalabalık apartman dairesimi dersem hangisini seçerdin?

işimi seviyorum:) ama insanların hayatlarını saçma sapan sebeplerden mahvetmesi üzüyor haliyle hayatlarının değerlerini bilmeyen , binbir suçtan öyle vakalar varki kollarından tutup hastane köşelerinde şifa için koşturan hastaların yanlarına götürüp "senin en büyük değerin sağlığın yerindeyken kıymetini bilemeyip hayatını kendini mahvediyorsun bak şu insanlara rahat bir nefes için çektikleri ıstıraba bak" diyesim var
insan sevmesede saygı göstermeyi bilcek fikirler ayrı olabilir sonuçta ki olmalıda her insan farklı inanç fikir özgürlüğüne sahip kendi tercihleri saygı etmek zorundayız . toplumda saygı görmek istiyorsan önce saygıyı bilceksin ben bu yaşıma kadar öyle bahçeli bir evede büyümedim sitede yaşadım ilerde elbette isterim:)
soruların için teşekkür ederim sürç-i lisanda bulunduysam affola:)

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
Cevaplar için ben teşekkür ederim ve sakın bitti sanma. Eldiveni geri giyme zamanım gelmese idi sorularım gelecekti.Ama ilk fırsatta yeniden geleceğim;)

RUZG4R

ÖylesinE ♔
Özel üye
Hoş geldin organize ve hayırlı olsun :)

yaşadığın şehri seviyormusun ? eğer başka yerde yaşama şansın olsaydı neresi olsun isterdin ve son olarak aşk var mı aşk :P