• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni nasıl bilirsinir?

k@LpSiz_K@fKéF

Forum Onuru
İlk ben söyleyim hadi :D:D
Pek anlaşabildiğim bir kişi değilsin :D Bana diyorsun ama sende kendini beğenmişlikle :D benden hiiiç geri kalmıyorsun mesela :D
Güzell birşey :D severim ukala insanları :D
Pek birbirimizi sevmesek de :D:D Bilmem kötü biri olduğunu sanmıyorum :)
Şuan için pek tanımıyorum. Bunlar gözlem. Aklıma başka birşey gelirse çekinmeden söylerim :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bugün doğum günü olan biri olarak bilirim, (ilgili konuda gördüm :) ) Ayrıca acılarla dolu, ve bu acılarını içine atan biri...

Her şey dilediğince olur umarım.

Ay gölge kıskanma beni yada kıskan

g%C3%BCl%C3%BCc%C3%BCk.jpg

Seni gölgesiyle nam salmış biri olarak biliriz.

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Kadirşinaz iyi niyetli,sevecen candansın.Yorumsuzun dediği gibi çok acı çektiğini babanı özlediğinide biliyorum.
Ayrıca tez canlı olduğunu ve tahammül sınırlarının çok geniş olmadığını çabuk sinirlenen bir yapın olduğunuda tahmin ediyorum.

GöLGe

Üstat
Kadirşinaz iyi niyetli,sevecen candansın.Yorumsuzun dediği gibi çok acı çektiğini babanı özlediğinide biliyorum.
Ayrıca tez canlı olduğunu ve tahammül sınırlarının çok geniş olmadığını çabuk sinirlenen bir yapın olduğunuda tahmin ediyorum.

teşekkür ederim Jeriko :) ilk cümle tamamen doğru yalnız ikinci cümleye üzülerek katılamıycam :( aksine aşırı sabırlı ve sakinimdir;yalnız babamın rahatsızlığı döneminde ve arkasından gelen kaybımla birlikte aşırı sinirli oldum.bir anda en ufacık bişeye tahammül edemiyorum bazen.demek ki her kayıp aslında bize bişeyler bırakıyor diye düşünüyorum.ama çok şükür yavaş da olsa eski halime dönme yolundayım :)