Beni Nasıl Bilirsiniz...Öğreneyim Artık..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
iyisin hoşsun..görmedim ama kesin güzelsindir de..etrafındaki insanlar çok şanslı tabi biz çerezforum fertleride çok şanslı.. senin gibi biriyle vakit geçirebilme imkanına sahibiz...

iyiki geldin..iyiki tanıdık seni..iyiki bizimlesin..

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Evet güzel olduğumu söylüyorlar ama ben zekamın ön planda olmasını sağlıyorum bir şekilde ;) Güzel bir insanın bu kadar zeki olabileceğini görünce biraz şaşırıyorlar haliyle.:eek::eek::eek:.Bu arada güzel olmaktan daha önemli bir şey temiz ve bakımlı olduğumu da çok duyuyorum çevremden bu galiba biraz daha ilgi çekiyor..Bu arada yazdıklarımı okudumda çokta mütevazi olduğumu da gördüm dimi ama:v:v:v

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
Nasıl bileyim yaa baby işte Seviyorum seni ;) İyi insan sohbet edilebilir biri :D Aynı zamanda bana baby diyor iyi diyor :D Bu arada yaşıtız bu da biline =GG

Gizemli Cadi

Forum Gururu
Nasıl bileyim yaa baby işte Seviyorum seni ;) İyi insan sohbet edilebilir biri :D Aynı zamanda bana baby diyor iyi diyor :D Bu arada yaşıtız bu da biline =GG

Bende tam bu konuyu okuyordum Aslannn bir baktım ki hortlamış yine eskiden nickim EGE idi bir kaç konunun birleşimi olmuş sanırım ama son yorumlar beni nasıl bilirsiniz konusuna en uygun bölümler ne günler ne yorumlar:D tam bir nostalji hele adminin yorumunu gözüne gözüne sokmak en istediğim şeydi son zamanlarda:D

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
Bende tam bu konuyu okuyordum Aslannn bir baktım ki hortlamış yine eskiden nickim EGE idi bir kaç konunun birleşimi olmuş sanırım ama son yorumlar beni nasıl bilirsiniz konusuna en uygun bölümler ne günler ne yorumlar:D tam bir nostalji hele adminin yorumunu gözüne gözüne sokmak en istediğim şeydi son zamanlarda:D

:D Adminimin yorumunu okumadım okuyayım o zaman :D

Bende senin okuduğunu gördüm yazmadan geçmeyeyim dedim :D