• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Beni Nasıl Bilirsiniz ?

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Ya şimdi vasat kelimeleri seçmek istemiyorum, inan yazıcam ama doğru cümleleri bulmam lazım onu anlatmak için. Bana biraz zaman tanıyın bu gece yazıcam oraya bişeyler

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Seni, anlatabilmek seni.
İyi çocuklara, kahramanlara.
Seni anlatabilmek seni,
Namussuza, halden bilmeze,
Kahpe yalana.

Seni bağırabilsem seni,
Dipsiz kuyulara,
Akan yıldıza,
Bir kibrit çöpüne varana,
Okyanusun en ıssız dalgasına
Düşmüş bir kibrit çöpüne.

Yitirmiş tılsımını ilk sevmelerin,
Yitirmiş öpücükleri,
Payı yok, apansız inen akşamlardan,
Bir kadeh, bir cıgara, dalıp gidene,
Seni anlatabilsem seni...

Ahmed Arif'in çok sevdiğim dizeleri anlatıyor işte aslında, seni anlatabilmek çok zor cidden. Senin bendeki yerini anlatmak çok zor hakikaten,söylenecek çok söz var sen biliyorsun zaten hepsini. Ben demeden de anlarsın sen ne demek istediğimi :) Dost, arkadaş neye sayarsan işte, ne zaman ihtiyacım olsa yanımda oldun sen benim,neye ihtiyacım olduysa. Yeri gelmişken teşekkür edeyim herkesin içinde sana :)

Sana gelince, herkes iyi yönlerini söylemiş ben de kötü yönünü söyleyim :) Bir kere acayip inatçıdır bu yorumsuz, bildiği doğrulardan vazgeçirmek deveye hendek atlatmaktan daha zordur, bir de çok dik başlıdır. Dediğim dedik yani :D (Yalan mı? :) )

Ama hepsinden öteye muhteşem bir yüreği vardır. Hep ulaşabileceğim bir taraflarda ol emi :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Seni, anlatabilmek seni.
İyi çocuklara, kahramanlara.
Seni anlatabilmek seni,
Namussuza, halden bilmeze,
Kahpe yalana.

Seni bağırabilsem seni,
Dipsiz kuyulara,
Akan yıldıza,
Bir kibrit çöpüne varana,
Okyanusun en ıssız dalgasına
Düşmüş bir kibrit çöpüne.

Yitirmiş tılsımını ilk sevmelerin,
Yitirmiş öpücükleri,
Payı yok, apansız inen akşamlardan,
Bir kadeh, bir cıgara, dalıp gidene,
Seni anlatabilsem seni...

Ahmed Arif'in çok sevdiğim dizeleri anlatıyor işte aslında, seni anlatabilmek çok zor cidden. Senin bendeki yerini anlatmak çok zor hakikaten,söylenecek çok söz var sen biliyorsun zaten hepsini. Ben demeden de anlarsın sen ne demek istediğimi :) Dost, arkadaş neye sayarsan işte, ne zaman ihtiyacım olsa yanımda oldun sen benim,neye ihtiyacım olduysa. Yeri gelmişken teşekkür edeyim herkesin içinde sana :)

Sana gelince, herkes iyi yönlerini söylemiş ben de kötü yönünü söyleyim :) Bir kere acayip inatçıdır bu yorumsuz, bildiği doğrulardan vazgeçirmek deveye hendek atlatmaktan daha zordur, bir de çok dik başlıdır. Dediğim dedik yani :D (Yalan mı? :) )

Ama hepsinden öteye muhteşem bir yüreği vardır. Hep ulaşabileceğim bir taraflarda ol emi :)

Yaaaaaaaa duygusallaşırım bak :( Saol yaaa iyiki varsın... Biz birbirimizi biliriz :)

Top Bottom